Серед франківських школярів набуває популярності регбі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 12 по 14 грудня у спортивному залі ЗШ №25 проходили змагання з регбі-5 за програмою Спартакіади шкіл міста Івано-Франківська, організована Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради за участі Федерації регбі Івано-Франківської області. У змаганнях взяли участь 12 шкільних команд.

  Як повідомляє прес-служба департаменту, аналогічні змагання проводились протягом останніх трьох років. Переможцями у попередні роки ставали команди ЗШ №25 і ЗШ №19.

  Цього року згадані команди без втрат пройшли групові, чвертьфінальні і півфінальні етапи і зустрілись у вирішальній грі фіналі Спартакіади шкіл міста. Півтора тайми гра проходила у рівній боротьбі, але в останній чверті школярі з школи 25 три рази знаходили щілини у захисній лінії суперників, що принесло господарям площадки перемогу з рахунком 15:0 і звання переможців Спартакіади. Минулорічні переможці, команда ЗШ №19, задовільнились другим місцем.

  У грі за третє місце команда гімназії №3 у впертому поєдинку перемогла команду ЗШ №16. Для здобуття переможного рахунку 5:0 гімназистам знадобилися, крім основного, ще два додаткові тайми. До чільної шістки також потрапили команди ЗШ №1 І №2.

  Наступні змагання з регбі-5 Федерація регбі Івано-Франківської області проведе у лютому. Це буде вже сьомий чемпіонат міста серед школярів, переможці якого отримаютьправо грати у чемпіонаті України з регбі-5.

   

   

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150