У франківській маршрутці водій знов нахамив пасажирам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Черговий випадок водійського хамства стався сьогодні в Івано-Франківську. Про це у Facebook-спільноті «Комуналка ІФ» повідомила місцева жителька.

  За словами жінки, водій вийшов на рейс на несправному транспортному засобі.

  «Підчас руху почав скручувати якись дроти під панеллю приборів. Потім стояв на зупинці і крутив ті дроти. На питання пасажирів “чи довго будем стояти ?” почав хамити і кричати “не булькайте мені тут, коли захочу, тоді поїду! “Прошу розібратися, чому на рейс виходить несправний автобус з неадекватним водієм», – обурюється франківчанка.

  Вона зазначила, що написала в «Комуналку» після того, як не змогла додзвонитися на «гарячу лінію» Івано-Франківського міськвиконкому.

  Нагадаємо, у вересні після того, як мешканка Івано-Франківська поскаржилась на грубе хамство водія одного з міських маршрутних автобусів та надала фотодокази його неадекватної поведінки, він був звільнений.

  Минулого місяця водій франківської маршрутки ганявся за учнем та крив його матом за те, що той зайшов у салон без учнівського квитка.

  У грудні трапилося одразу кілька випадків неадекватної поведінки шоферів, жертвами яких стали як діти, так і дорослі. За це з роботи звільнили одразу двох водіїв: одного за хамство по відношенню до матері загиблого бійця АТО, іншого – за те, що у стані алкогольного сп’яніння висадив 13-річну школярку у темний час доби посеред промзони. Ще в одному випадку жертвами знахабнілого водія стали пенсіонери.

  (Visited 218 times, 1 visits today)
 • 180x150