Надвірнянська влада спрямує на фізкультуру та спорт 340 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  21 грудня 2017 року на сесії Надвірнянської міської ради затверджено програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Надвірна на 2018 рік.

  Як повідомляє прес-служба міськради, мета Програми – реалізація першочергових і перспективних заходів, спрямованих на створення належних умов для підвищення ефективного розвитку фізкультури і спорту на території Надвірної.

  Міська влада сподівається, що ці заходи стануть основою поліпшення здорового способу життя та рухової активності кожної людини, створення необхідних соціально-економічних, нормативно-правових, організаційно-технічних умов та здійснення заходів для розвитку фізичної культури і спорту.

  Зокрема, програма передбачає кошти в сумі 340 тис. грн на реалізацію наступних заходів:

  • фінансова підтримка ФК «Бескид», матеріальне забезпечення виїзних матчів футбольної команди в чемпіонаті області;
  • фінансова підтримка федерації спортивного та бойового самбо, колективно-спортивного молодіжного клубу «Едельвейс», СГО Метрофлекс-Надвірна, СК «Автомобіліст», СК «Карпати-Надвірна», міських дитячих турнірів з міні-футболу, міського дитячого турніру по стрітболу, турніру з пляжного волейболу, кубка міста по настільному тенісу серед школярів, велосипедних змагань у міжнародний Велодень та спартакіади Надвірнянської станиці Пласту.

  Виконання Програми дозволить підвищити ефективність фізичного виховання та масового спорту у формуванні здорового способу життя населення міста, зменшення впливу негативних проявів серед дітей та молоді через заняття спортом, забезпечить участь команд міста в міських, районних, обласних змаганнях і турнірах.

  (Visited 171 times, 1 visits today)
 • 180x150