“Калуський легіон” потрапив на клубний чемпіонаті світу з хокею

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Хокейний клуб “Калуський легіон” потрапив до числа сіяних команд, які візьмуть участь у клубному Чемпіонаті світу з хокею “WORLD TOURNAMENT XXVII”, що відбудеться 2-5 квітня в австрійському курортному містечку Зель.

  Як повідомляли “Вікна”, вихованці хокейного клубу “Калуський легіон”, 2005 року народження, вибороли срібні нагороди престижного міжнародного турніру ISKRA CUP 2018, що вчора завершився у словацькому місті Партизанське.

  Це стало найбільшим досягненням клубу за його історію. Тож, не дивно, що калуські вболівальники вітали своїх улюбленців вигуками “чемпіони”.

  Про високе визнання калуського клубу свідчить і той факт, що “Калуський легіон” потрапив до числа сіяних команд, які візьмуть участь у клубному Чемпіонаті світу з хокею “WORLD TOURNAMENT XXVII”, що пройде 2-5 квітня в австрійському курортному містечку Зель, інформує sport.if.ua. “WORLD TOURNAMENT XXVII” — це світовий турнір найвищої категорії 3А+. За 25 років проведення турніру в ньому взяли участь команди з 32-х країн світу, включаючи США та Канаду.

  Вже сьогодні ввечері калушани вирушають до Києва, де проведуть два поєдинки чемпіонату України з хокею серед команд U-13. Суперниками нашого клубу cnfyenm “Білий Барс” (Біла Церква) та столичний клуб “Крижинка”.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150