У Коломиї пройшов турнір пам‘яті Романа Фурика (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у Коломиї пройшов міні-футбольний турнір “Кубок пам’яті Романа Фурика”.

  Організатори заходу – ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” в Івано-Франківській області – запевняють: турнір стане традиційним, щоб люди пам’ятали тих героїв, які віддали своє життя за найцінніше – свободу та мир, пише Коломия сьогодні.

  Участь в турнірі взяли шість команд: “Коломийські Бандерівці”, “АТО” м.Івано-Франківськ”, Коломийська міська рада, Коломийська районна рада, “Чорна сотня” , Коломийський МВ УМВС.

  – Ми організуємо ще багато заходів імені Романа Фурика, щоб люди пам’ятали його. Це будуть і турніри пам’яті з мотокросу, і з бойових мистецтв. Ключове слово – це пам’ять. Ми маємо пам’ятати тих, хто віддав своє життя за мир», – поділився бойовий побратим Андрій Криштафович.

  Інші бойові побратими кажуть, що Роман Фурик був надзвичайною людиною, він був спокійний та вірний.

  Дружина Романа Фурика пані Уляна , яка була присутня на урочистому відкритті, подякувала усім, хто прийшов на захід, хто пам’ятає її чоловіка.

  Після урочистого відкриття відбулося жеребкування та перші ігри.

  У фіналі турніру взяли участь команда Коломийської міської ради та Коломийського МВ УМВС, де перші виграли з рахунком 2:0.

  Друге місце посіла команда Коломийського МВ УМВС, третє – “Чорна сотня”.

  Кращим воротарем у турнірі став Тарас Кухтар (міська рада, керуючий справами виконкому), кращим гравцем – Андрій Ковальчук (міська рада) та кращим бомбардиром турніру – Микола Ребенчук.

  Коломиянин Роман Фурик загинув під час бою, що спалахнув близько 12:30 9 січня 2015 р. в смт Станиця Луганська, у складі підрозділу, який вирушив для виконання бойового завдання в одне із сіл, що поблизу так званої лінії розмежування, але у районі вул. 5-а лінія потрапив у вогневу засідку, влаштовану бойовиками незаконних озброєних формувань самопроголошеної “Луганської народної республіки”.

  (Visited 97 times, 1 visits today)
 • 180x150