Два франківських футболісти підписали контракти з клубом Української Прем’єр-ліги

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двоє футболістів ФК “Ніка” (Івано-Франківськ) Владислав Семотюк та Володимир Коржак, які виступали за команду у першій лізі ДЮФЛ України U-19 продовжать кар’єру в структурі клубу Української Прем’єр ліги.

  Юні футболісти підписали контракти із кам’янською “Сталю” та вже заявлені за колектив U-19 кам’янців.повідомляє прес-служба ДЮФК “Ніка-05”.

  У п’ятницю, 2 березня, “Сталь U-19” розпочне весняну частину чемпіонату домашнім матчем проти полтавської “Ворскли” – сусідів по турнірній таблиці. Після першої частини сезону кам’янці займають дванадцяте місце з чотирнадцяти команд чемпіонату U-19 УПЛ.

  Владислав Семотюк
  17 років, вихованець київського футболу. На дитячо-юнацькому рівні грав за команди “Атлет” (Київ), РВУФК (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ). У 2017 році виступав за команду “Ніка-05 U-19”, а також за колектив “Ніка-2 Вовчинці” у чемпіонаті міста Івано-Франківська.
  У всеукраїнському турнірі серед-19 річних (і молодших) Владислав зіграв 9 матчів та забив три голи.

  Володимир Коржак
  17-річний вихованець ДЮФК “Ніка-05” (Івано-Франківськ). В структурі клубу “Ніка-05” на юнацькому рівні виступав за команди різних вікових категорій. Як і Семотюк, першу половину сезону 2017/18 провів у складі команди U-19, а також виступав в чемпіонаті міста Івано-Франківська за ФК “Ніка-2-Вовчинці”.
  У всеукраїнському турнірі серед-19 річних (і молодших) Володимир зіграв 6 матчів.

 • 180x150