“Говерла” – “Динамо-Одеса”: рахунок у фінальній серії став 1:2 на користь одеситів

• 180x150
  • Опубліковано:

Третій матч фінальної серії між “Говерлою” та “Динамо-Одеса” завершився впевненою перемогою одеситів.

Ще до початку гри стало відомо, що у складі “Говерли” через хворобу відсутні двоє гравців – Юрій Лохманчук, що буквально “витягнув” нічию в Одесі, та Денис Кошовець, пише СТИК з посиланням на sport.if.ua.

“Динамівці” дуже потужно почали поєдинок, закидавши кошик господарів триочковими і оформивши ривок 8:0. “Ведмеді” спробували було вирівняти гру, та здавалось, цього вечора в одеситів “залітало” все. Як наслідок, “-18” за підсумком стартової чверті не надто вселяли надію в серця франківських вболівальників. Щоправда, в другій чверті “ведмеді” відіграли п’ять очок, тож все ще могло бути.

Та “динамівці” у третьому відрізку гри вдвічі “перестріляли” господарів паркету, що й забезпечило їм підсумкову перемогу – 66:93 на користь команди Олега Юшкіна. Найвлучнішим у складі франківців став Євген Коровяков, в активі якого дабл-дабл – 18 очок та 11 підбирань.

Вже сьогодні суперники проведуть четвертий поєдинок серії. Гра розпочнеться о 18:00 у Манежі КФВ в Івано-Франківську.

БК “Говерла” – БК “Динамо-Одеса” (Одеса) -66:93 (11:29, 20:15, 16:32, 19:17)
    “Говерла”: Коровяков (18 очок + 11 підбирань + 7 передач), Подковиров (12+6+5), Серпілін(10+3+1), Шостуха Орленко (7+5+2), Старцев(7+2+2), Калашніков (7+0+9), Лонюк (2+0+1),Белла (2+0+1), Аврахов (0+1+0). Запас:Лохманчук, Кошовець.
    “Динамо-Одеса”: Найко (19 очок + 4 підбирання + 7 передач), Кривич (13+4+5), Скрипець(12+4+5), Волчанов  (9+4+0), Шашков (8+6+4),Ходов (7+5+1), Костюченко (7+3+4), Новіков(7+1+1), Решетило (6+8+1), Політов (5+4+4), Мамотенко (0+2+1). Запас: Алфьоров. Головний тренер: Олег Юшкін.
    1 травня 2018 року. Івано-Франківськ. Манеж КФВ – 18.00.
    Рахунок у серії – 1:2.