До Франківська приїдуть по три чоловічих і жіночих збірних команди з волейболу

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Сьогодні в Івано-Франківську відбулася прес-конференція щодо організації та проведення другого Міжнародного турніру з волейболу з нагоди 356-річчя м. Івано-Франківська.

  Захід відбувся за участю співорганізаторів змагань, зокрема,  президента федерації волейболу України Михайла Мельника, заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, голови обласної ради Олександра Сича, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, начальника управління спорту  ОДА Ореста Оклієвича, головних тренерів жіночої та чоловічої збірних України з волейболу Гарія Єгіазарова та Угіса Крастіньша, повідомляє прес-служба ОДА.

  На початку прес-конференції Михайло Мельник розповів, що 10-12 травня в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання жіночі і чоловічі збірні команди України, Швеції, Австрії та Білорусі виборюватимуть призові кубки цього турніру. У змаганнях братимуть участь команди європейського топ-рівня: шість національних збірних, з яких три чоловічі та три жіночі, дві збірні з України,  дві – з Білорусі, одна – з Австрії, ще одна – зі Швеції.

  Ігор Пасічняк наголошував, що на Івано-Франківщині відбувається багато змагань з різних видів спорту, однак у рейтингу спортивного життя області ці змагання перші. «Проведення цього свята доводить те, що на Прикарпатті волейбол люблять. Обласна державна адміністрація із задоволенням долучається до організації цих заходів та буде підтримувати їх проведення й надалі. З надією чекаємо на золоту лігу та сподіваємося, що будемо мати можливість переглянути й ці матчі», – підкреслив посадовець.

  (Visited 92 times, 1 visits today)
 • 180x150