В Івано-Франківську визначили переможця «Кубку Короля Данила – 2018»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську завершився турнір з футзалу «Кубок Короля Данила – 2018». Участь в змаганнях брали учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста. Турнір проводився вже вдруге, цього разу, через велику кількість бажаючих долучитися до змагань, розіграли і супер-кубок.

  Після перемоги в фіналі Кубку, команда загальноосвітньої школи №22 зійшлася в поєдинку за супер-кубок з вихованцями школи для обдарованих дітей.

  Матч за Супер-кубок Короля Данила між командами школи №22 та школи для обдарованих дітей виявився доволі напруженим. Після основного часу гри рахунок був нічийним – 1:1, тож переможців визначали у серії пенальті. Там фортуна виявилася на боці школи для обдарованих дітей.

  Не зважаючи на поразку в супер-кубковій грі, в команди 22-ої школи причин для розчарування не було, адже вони стали тріумфаторами Кубку Короля Данила 2018 і також отримали цінні призи від університету.

  Результат змагань:

  Переможці Кубку Короля Данила 2018 (100%-знижка на навчання на будь-якій обраній спеціальності в Університеті Короля Данила, кубок та подарунки) – загальноосвітня школа №22.

  Супер-фінал: (50% знижки на навчання, кубок та подарунки) – школа для обдарованих дітей.

  2 місце (50% знижки на навчання та подарунки) – загальноосвітня школа № 21.

  3 місце (20% знижки на навчання та подарунки) – загальноосвітня школа № 2.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150