Квитки на матчі МФК “Прикарпаття” в наступному сезоні значно подорожчають

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перспективи МФК «Прикарпаття» у Першій лізі та поточний стан справ у команді обговорили міський голова Руслан Марцінків з керівництвом клубу.

  Головне завдання: підготувати стадіон до матчів Першої ліги. Поле засіяли травою та підтримують його у належному стані. Також на стадіоні встановили відеоспостереження, пише СТИК з посиланням на Фіртку.

  Міський голова Руслан Марцінків переконаний, що попереду команду чекають нові випробування.

  «Команда вже має певні напрацювання – хлопці навчилися грати на результат, залишилося ще відшліфувати якість гри. Адже Перша ліга – це нові команди та зовсім інший рівень. Роботи ще дуже багато, адже попереду сильні суперники», – зазначив він.

  Серед іншого йшлося і про підняття ціни на квитки. Представники клубу стосовно цього радилися з вболівальниками. Ті кажуть, що ціни на квитки і справді надто низькі. Тому з нового сезону, де команда виступатиме вже у Першій лізі, квитки коштуватимуть 50 грн.

  Також випустять нові абонементи. А для власників «Картки іванофранківця» вхід на матчі залишиться безкоштовним.

  Також Руслан Марцінків виступає з ініціативою створення фонду «Прикарпаття». Тоді кожен зможе фінансово підтримати рідну команду, адже Перша ліга ставить нові та завдання та фінансові вимоги, й місту стає все важче утримувати команду самостійно.

  (Visited 120 times, 1 visits today)
 • 180x150