Прикарпатців запрошують на унікальне свято неба

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "парапланеризм"

  Утретє на Прикарпатті відбудеться Свято Неба, але вперше — восени. Тож, і назва відповідна — “Свято Неба: Оctober flight”.

  Місце проведення наразі уточнюють, адже все залежить від напрямку вітру. Якщо віятимуть північні напрямки вітру, то свято відбудеться в селі Одаїв Тлумацького району, якщо південні — то в селі Ісаків цього ж району, пише Стик з посиланням на Вікна.

  “Свято Неба: october flight” дасть можливість ближче познайомитися з такими видами спорту, як дельтапланеризм та парапланеризм: насолодитись польотами професіоналів та політати з інструкторами, дізнатись трохи більше про техніку польотів; поспостерігати за показовими запусками ракет та авіамоделей переможців змагань — вихованців гуртків Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

  Також фестиваль дарує можливість узяти участь у аматорських змаганнях на дальність польоту паперового літачка; побувати на цікавих екскурсіях по Одаївському печерному комплексу або до водоспаду Дівочі Сльози, обіцяють організатори.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150