Польоти на дельтапланах і змагання повітряних літачків: на Тлумаччині стартує свято неба

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "СВЯТО НЕБА"

  Польоти на дельтапланах, змаганнями повітряних літачків, та пізнавальні екскурсії. Така програма унікального свята неба, яке стартує в Івано-Франківській області (Тлумацький район) 7 жовтня.

  Про це повідомляють організатори на сторінці дійства в Facebook. За їхніми словами, таке свято проводять вже третій рік поспіль. Щоправда, восени – вперше,  пише Стик з посиланням на UA.TV.

  За їхніми словами таке свято проводять вже третій рік поспіль. Щоправда, восени – вперше.

  “Це унікальний свого роду захід, місце проведення якого ми поки не знаємо. Все залежить від напрямку вітру. Якщо віятимуть північні напрямки вітру, то свято відбудеться в селі Одаїв, якщо південні – в  Ісакові”, – йдеться у повідомленні.

  Усі охочі отримають нагоду ближче познайомитися з такими видами спорту, як дельтапланеризм та парапланеризм. Крім того, гості зможуть поспостерігати за польотами професіоналів та політати з інструкторами, дізнатися про техніку польотів. Також у програмі – показові запуски ракет та авіамоделей переможців змагань – вихованців гуртків Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

  А ще в програмі Оctober flight пізнавальні екскурсії Одаївським печерним комплексом або відвідини водоспаду Дівочі Сльози.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150