У ФІФА відреагували на нову форму збірної України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  6 червня збірна України представила нову форму, в якій планує виступати на чемпіонаті Європи-2020. На футболках зображений силует держави, який включає в себе півострів Крим. Прес-служба організації повідомила, як в ФІФА відреагували на нову українську форму.

  В повідомленні йдеться про те, що схвалення екіпіровки команд залишається за організатором турніру. В даному випадку – це УЄФА. Саме асоціація встановлює вимоги до екіпіровки, яких повинні дотримуватися команди-учасниці. 

  Організатори турніру мають слідкувати за тим, щоб екіпірування відповідало правилам, визначеним Міжнародною радою футбольних асоціацій. Оскільки організатором турніру ФІФА не являється, то це питання не потрапляє в зону безпосередньої відповідальності організації.

  «Однак ми хочемо підкреслити, що відповідно до нашого статуту, ФІФА зберігає нейтралітет в політичних питаннях і твердо вірить, що політику і спорт змішувати не слід», – йдеться в заяві ФІФА.

  Джерело: Metaratings – ресурс актуальних новин світу спорту та гемблінгу. На сайті представлені прогнози спортивних експертів, рейтинг букмекерів та кращих онлайн казино

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150