Одному з клубів Першої ліги не видали атестат на новий сезон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У атестаційного комітету УАФ виникли питання організаційного характеру до «ВПК-Агро». Як повідомляє сайт Всепроспорт, клуб з Вишневого поки не отримав атестат для участі у всеукраїнських змаганнях на професійному рівні.

  Нагадаємо, минулий сезон став для «ВПК-Агро» дебютним у Першій лізі. Команда зайняла 10-е місце і дійшла до 1/8 фіналу Кубка України. У заключному турі чемпіонату колектив з Дніпропетровської області несподівано обіграв в Харкові «Металіст 1925» (2:1), а вже на наступний день залишився без тренерського штабу: Сергій Соловйов, всі його асистенти, адміністратор і навіть водій клубного автобуса написали заяви про звільнення.

  На даний момент «ВПК-Агро» залишається єдиною з 16 команд Першої ліги без тренерів.

  Додамо, що в середині червня минули контракти у більшості гравців команди. Ще у кількох, включаючи Павла Ксьонза, вони закінчуються на наступному тижні.

  В Києві пройшла чергова конференція ПФЛ. Одним з питань порядку денного значилося затвердження календаря чемпіонату Першої та Другої ліг. Але, як згадувалося раніше, жеребкування перенесли мінімум на тиждень.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150