Leon – букмекер з перспективами і відмінними умовами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лаконічність і зручність інтерфейсу найчастіше говорить про якісний гральному закладі. Саме про нього і піде мова, а назва йому – Leon. Букмекерська контора з відмінними амбіціями є еталоном зручності, стабільності виплат та безпеки. Різноманітність спортивних подій є лише частиною всіх переваг і зручностей. Тим більше є спеціальні пропозиції різного характеру, які є відмінним доповненням до діючого депозиту.

  Ігрові умови

  Насправді все просто і зрозуміло – пройти реєстрацію, після чого можна вибирати будь-які напрямки спорту і вибирати події. Використовуючи бк леон гравці отримують в управління зручний інтерфейс і функціонал, спрощені розділи з актуальною інформацією і багато іншого. Відверто екзотичних видів спорту немає, але є можливість скористатися класикою:
  •футбол;
  • хокей;
  • кіберспорт;
  • єдиноборства і багато іншого.
  Є звичайні ставки, система і експрес. У випадку з вибором тенісу можна вибирати навіть молодіжні турніри. Крім того є функціональна мобільна версія, яка відмінно працює на планшетах і будь-яких мобільних телефонах.
  Створення депозиту є після реєстрації і активації профілю. Гравці отримують можливість використовувати банківські карти, електронні гроші і навіть мобільний переклад. Мінімальна поповнення є на рівні 10 рублів.

  Заохочувальні пропозиції

  Кожен гравець може отримати 3999 рублів в якості бонусу, але в цьому випадку необхідно заздалегідь набрати 2000 бонусних очок. Додатково надаються періодичні подарунки, але їх потрібно активувати за допомогою промокодом.
  Очки нараховуються за реальні ставки. Наприклад, за 200 рублів можна отримати 100 очок, але якщо ставка виграла, тоді додатково надається ще 100 очок. Примітно, що ці окуляри можна обмінювати навіть на реальні подарунки, наприклад, на ноутбук або відеокамеру.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150