Рюкзаки — незамінний аксесуар мандрівника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Якщо ви у дорозі, ви зазвичай кладете своє спорядження у рюкзак. Будь то катання на велосипеді, піший туризм, скелелазіння чи лижний тур — рюкзак завжди з вами. Існують спеціальні рюкзаки для різних сфер використання, які оптимально відповідають вимогам. Від регульованої системи перенесення до вбудованих захисних пристроїв та водонепроникних рюкзаків для екскурсій чи веслування — знайдеться відповідна модель для кожного.

  У походах комфорт найчастіше важливіший за все інше.

  Як вибрати рюкзак — що важливо?

  Рюкзаки об’ємом від 28 до 35 літрів — справжні універсали: не надто великі для одноденного туру та не надто маленькі для поїздки у вихідні. Додаткова кишеня (поруч з основним відділенням) зручна для дрібних предметів, таких як ключі, гаманець та сонцезахисний крем. Існують моделі коли рюкзак можна легко зменшити, якщо він регулюється по висоті, обсяг можна збільшити. Плечові ремені повинні добре сидіти та не бути надто твердими або надто м’якими. Навіть якщо зараз використовуються легкі матеріали, рюкзак часто повинен витримувати великі навантаження, і тому важливий міцний матеріал. У крутішій альпійській місцевості потрібен добре підігнаний рюкзак. Важливо зберігати повний контроль. З іншого боку, у легких походах з невеликою вагою в рюкзаку добре вентильована спинка важливіша.

  Досить широкий ремінь на стегнах з м’якою підкладкою забезпечує високий комфорт при носінні.

  Правильне розподілення навантаження

  Вага рюкзака повинна бути оптимально розподілена між плечима і попереком. Будь-хто, кому колись доводилося носити важкий тягар тільки на плечі, знає, який біль це може викликати. Намагайтеся переносити більшу частину своєї ваги на стегна.

  Рюкзаки з функцією вентиляції

  Ті, хто фізично активний, пітніють. Рюкзаки з функцією вентиляції запобігають накопиченню тепла, тому що повітря може краще циркулювати. Сітчаста спинка створює проміжок між спиною та вантажем. Сітчаста спинка може використовувати переваги вентиляції тільки в тому випадку, якщо верхній одяг також є повітропроникним — ось чому менше уваги приділяється вентиляції в рюкзаках для лижного туризму. Однак відстань між спиною та вантажем також є недоліком, оскільки це означає, що центр тяжкості рюкзака віддалений від центру ваги тіла. Тому альпійські рюкзаки та великі трекінгові рюкзаки не мають сітчастої спинки.

  Де купити найякісніші рюкзаки для туризму?

  Якщо ви активна людина: часто подорожуєте, відвідуєте нові міста, виїжджаєте на вихідні за місто — запрошуємо вас відвідати офіційний сайт інтернет-магазину Terra Incognita, вибрати та купити рюкзак з каталогу.

  (Visited 26 times, 2 visits today)
 • 180x150