35 міських програм на загальну суму близько 70 мільйонів гривень передбачені для фінансування у 2017 році у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Всього в Івано-Франківську налічується 45+ програм різного тематичного спрямування та різних строків виконання (від 1-2-х років до 5-ти років). У 2017 році мають бути профінансовані заходи 35-ти програм.

  Майже половина запланованих коштів спрямовуватиметься на заходи програм комунальної тематики, де розпорядником виступає профільний департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Це, зокрема, програми модернізації багатоквартирних житлових будинків, а також облаштування прибудинкових територій житлового фонду, програма розвитку мережі громадських вбиралень, програма розвитку велосипедної інфраструктури, інформує Івано-Франківський регіональний центр.

  На ІІ місці за обсягами запланованого фінансування (майже 12,5 млн грн) перебувають програми соціального спрямування та реалізації прав дитини – це програма соціальної підтримки окремих категорій громадян та програма з реалізації національної стратегії у сфері прав дитини.

  На ІІІ місці (майже 10 млн грн) блок програм, пов’язаних з розвитком локального врядування.

  Тут можна виокремити 3 напрями:

  -програма розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, що включає такі підпрограми, як Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень, Міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, Доступ громадян до публічної інформації органів місцевого самоврядування міста Івано-Франківська;

  -партиципаторне бюджетування;

  -розвиток електронного урядування у міськвиконкомі.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *