Як ставляться франківці до подорожчання проїзду у міському громадському транспорті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  16 березня, в Івано-Франківську відбулись громадські слухання, на яких обговорювали питання підняття тарифу на проїзд у місцевих маршрутках.

  Перевізники як завжди нарікали на збитковость своєї діяльності. Після довгих дискусій представники громади і перевізники зійшлись на цифрі у 4 гривні. За затвердження нового тарифу ще має проголосувати виконком, а потім сесія міської ради.

  «Західний кур’єр» провів опитування, щоб дізнатись як франківці ставляться до подорожчання проїзду у міському громадському транспорті.

  Тимофій, вчитель:

  – Я живу близько центру нашого міста і громадським транспортом майже не користуюсь. Наше місто не настільки велике, щоб була необхідність їхати автобусом. В будь-яку частину міста пішки можна дістатись максимум за 30 хвилин. Тому мені якось все одно, скільки коштує проїзд. Якщо деколи і доведеться проїхатись автобусом, то три гривні чи п’ять не так вже і важливо, думаю.

  Віктор, водій:

  – Звичайно, потрібно підвищити плату за проїзд в громадських автобусах. Водії і перевізники теж люди, і пальне подорожчало, ні для кого не секрет. В іншому випадку ми не будемо мати навіть того транспорту, що є на сьогодні, а про вдосконалення навіть нема що і мріяти. А також потрібно здійснювати контроль за якістю послуг перевізників, щоб, окрім збільшення плати, люди отримали кращий сервіс.

  Ірина, продавець-консультант:

  – Я не проти підвищення вартості проїзду. Кожний розуміє, що все подорожчало. Я тільки одне не розумію — чому в нас зарплати вже, мабуть, найнижчі в світі?! Чесно кажучи, вже терпіння в людей закінчується, тому чиновникам треба думати швидше, як би то стабілізувати ситуацію.

  Наталя, підприємець:

  – Я не користуюсь громадським транспортом. Ми з чоловіком обоє маємо власні автомобілі і постійно пересуваємось за допомогою власного транспорту – робота вимагає. Звісно, подорожчання пального трохи вплинуло на сімейний бюджет, але не катастрофічно. А щодо громадського транспорту – треба цікавитись більше думкою тих людей, які ним користуються.

  Діана, школярка:

  – Я проти подорожчання проїзду. Я постійно їжджу до школи, до музичної школи і так далі, тому багато витрачаю на проїзд. Раніше користувалась пільгами як дитина з багатодітної сімї, а тепер водії не зважають на цей закон (чи, може, його відмінили) і доводиться за все постійно платити. А тепер доведеться ще більше платити.

  Валерій, зварювальник:

  – Негативно ставлюсь. Люди і так ледве виживають. Це ж не багаті автобусами їздять, а бідні, ті, що на невелику зарплату живуть. Я розумію, що бензин подорожчав, але до цього я теж негативно ставлюсь. Як ті люди мають вижити, не знаю. Та головне – щоб війна закінчилась, а ми якось видряпаємось.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *