Революційний Івано – Франківськ:рік потому

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні минає рівно рік з тих пір, як на центральних вулицях столиці України почали по- звірячому розстрілювати мирних українських громадян, що вийшли з домівок відстояти свої права та свободу. Франківські активісти теж не забарилися з реакцією на криваві сутички у Києві.

  18 лютого 2014 року в Івано–Франківську активісти Майдану повторно захопили облдержадміністрацію. Тоді кількадесят учасників «Правого сектора» і представники Штабу національного спротиву повернули контроль над приміщенням Івано–Франківської ОДА. Міліція опору не чинила. Працівники адміністрації залишили будівлю.

  А вже ввечері розпочалися захоплення приміщень силових структур міста. Після спроби штурму МВС та тривалих переговорів мітингувальників з головним міліціонером області Феликом, правоохоронці та «Беркут» покинули приміщення управління МВС. А Василь Фелик написав заяву на звільнення. Після чого натовп мітинувальників зайняв приміщення обласного управлінння МВС, а частина людей пішла брати штурмом сусідню будівлю – управління СБУ в Івано–Франківській області. Там події розвивалися набагато динамічніше. Все почалося з розбитих вікон, а закінчилося «коктейлями Молотова», пожежею в приміщенні СБУ, його захопленням та спаленим на сходах портретом Януковича.

   

  Фото "Фіртка"

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *