17 млн грн відкату за держзамовлення вимагали співробітники «Укргазвидобування»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Генеральної прокуратури спільно з СБУ та САП затримали двох посадових осіб АТ “Укргазвидобування” за отримання неправомірної вигоди на суму 16,83 млн гривень.

  Про це у Facebook повідомив генпрокурор Юрій Луценко, пише СТИК.

  “Сьогодні затримано двох посадовців Укргазвидобування, які налагодили схему отримання 10% відкату за держзамовлення. В рамках справи зафіксовано, що за вересень – грудень начальник механіко – енергетичного департаменту Укргазвидобування В. Микитін та директор з підготовки та транспортування газу О. Гордієнко отримали 16 млн 840 тис.грн. При отриманні чергового траншу в 9 млн гривень зловмисників затримано“, – сказав Луценко.

  За його словами, зловмисники під час затримання намагалися позбутися грошей.

  Спроба викинути у вікно купи грошей не вплине на хід слідства. Подарований чиновнику Ленд Крузер теж врахуємо“, – додав Луценко.

  Підписуйтесь на наш канал в Telegram

  Справа реалізована за участі Служби безпеки України, Генпрокуратури, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у співпраці з керівником НАК “Нафтогаз України” Андрієм Коболєвим.

  Сьогодні вранці Укргазвидобування повідомило, що у компанії проходять обшуки. Також напередодні обшуки провели “у кількох керівників виробничих напрямків товариства, що в подальшому призвело до обшуків в офісі компанії”. У компанії зазначили, що у разі з’ясування провини співробітників до них будуть застосовані відповідні заходи.

  Загалом за час роботи Юрія Луцегка на посаді генерального прокурора  засуджено 2637 корупціонерів.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150