Депутатку Івано-Франківської міськради вдруге запрошують до НАЗК через конфлікт інтересів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило 3 посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення.

  Про це пише СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», посадові особи порушили вимоги цього Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані та обмеження щодо сумісництва та суміщення.

  Підписуйтесь на наш канал в Telegram

  Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, запрошено:

  Федорук Олександру Володимирівну, депутата Івано-Франківської міської ради, 02 січня 2019 року з 10:00 до 18:00 – з підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  Єрошка Єгора Борисовича (на момент вчинення правопорушення – першого заступника начальника Головного управління Державної служби України з питань праці в Одеській області) 26 грудня 2018 року о 10:00 – з підстав порушення обмеження щодо сумісництва та суміщення.

  Дяченко Ірину Сергіївну, заступника директора Департаменту контролю у соціальній галузі та сфері культури Державної аудиторської служби України, 02.01.2019 року о 10:00 – з підстав неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

  Ознаки відповідних порушень були виявлені під час здійснення Національним агентством перевірок в державних органах щодо дотримання вимог Закону, а також за результатами перевірки інформації, що містилась в повідомленнях викривачів про можливі порушення антикорупційного законодавства.

  Як ми повідомляли раніше, Управління захисту економіки в Івано-Франківській області на Олександру Федорук вже було складено два протоколи щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів.

  Нагадаємо, що НАЗК уже запрошувало на 12 грудня депутатку для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

  У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150