Депутатку Івано-Франківської міськради запросили в НАЗК ознайомитись з протоколом про адмінправопорушення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило сім посадових осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та, у разі наявності підстав, складення протоколів про адміністративне правопорушення.

  Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», сім посадових осіб порушили вимоги цього Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, строків подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та строків надання відповіді на запит Національного агентства, пише СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягується до адміністративної відповідальності та має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, запрошено: з підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

  1. Логвинського Георгія Володимировича, народного депутата (у період з 10 по 13 грудня 2018 року протягом робочих годин).
  2. Дунаєва Сергія Володимировача, народного депутата (у період з 10 по 13 грудня 2018 року протягом робочих годин).
  3. Федорук Олександру Володимирівну, депутата Івано-Франківської міської ради (на 12 грудня 2018 року протягом робочих годин).
  4. Омельяненко Наталію Іванівну, депутата Лубенської міської ради, директора комунального підприємства виконавчого комітету Лубенської міської ради «Ритуалсервіс» (на 12 грудня 2018 року протягом робочих годин).

  з підстав порушення строків надання інформації на запит  Національного агентства

  1. Бондаря Володимира Нальковича, заступника голови Державного лісового агентства України (у період з 13 по 14 грудня 2018 року протягом робочих годин).

  з підстав несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані та несвоєчасного подання декларації відповідно

  1. Марченко Юлію Андріївну, суддю Рівненського апеляційного господарського суду (на 10 годину 12 грудня 2018 року).
  2. Бабенка Олексія Олександровича, начальника відділу Департаменту мініципальної безпеки Одеської міської ради (на 11 годину 13 грудня 2018 року).

  У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150