Франківська депутатка потрапила до грудневого антирейтингу НАЗК

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції назвали ТОП-10 виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства за грудень.

  На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції – обґрунтований висновок щодо зафіксованих ознак незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації народним депутатом України Євгенієм Гєллєром, який був направлений до Національного антикорупційного бюро України.

  Друге та третє місця посідає правопорушення: подання недостовірних відомостей у деклараціях. Два обґрунтовані висновки складені стосовно народного депутата України Дениса Омельяновича та один обґрунтований висновок – стосовно депутата Київської міської ради Сергія Харчука.

  На четвертому та п’ятому місцях – адмінпротоколи за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, які складені стосовно народних депутатів України Сергія Дунаєва та Георгія Логвинського.

  Десятку закриває депутатка Івано-Франківської міської ради Олександра Федорук – адмінпротокол за несвоєчасне подання декларації без поважних причин, пише СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  Підписуйтесь на наш канал в Telegram

  Як ми повідомляли раніше, франківську депутатку раніше двічі викликали до НАЗК для ознайомлення з протоколами про корупційні правопорушення.

  (Visited 90 times, 1 visits today)
 • 180x150