Хайп чи піар: Шевченко хоче допомогти добудувати міст на Пасічну, але вже рік не може приступити до ремонту Автоливмашівської (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-нардеп від Івано-Франківська Олександр Шевченко опублікував на своїй офіційній сторінці відео, у якому пропонує допомогти з будівництвом моста:

  “Давайте спільними зусиллями спробуємо завершити міст на Пасічну. Ми готові допомогти: наші фахівці зроблять ревізію і ми готові спільними зусиллями добудувати, щоб уже на 1 червня 2021 року міст новий було збудовано”, – заявив Шевченко.

  За його словами, добудовувати міст готова фірма ПБС, яка свого часу програла тендер і на будівництво моста, і на будівництво розв’язки. В яку суму обійдеться місту така “допомога” Олександр Шевченко не озвучив. Але відмітив, що міст на Пасічну зараз так само, як і в 2017 році коштує 170 мільйонів.

  До слова, компанія ПБС неодноразово блокувала тендерні процедури у яких програвала конкурентам. Зокрема, фірма оскаржувала у постійнодіючу адміністративну колегію АМКУ з розгляду скарг у сфері державних закупівель відхилення своєї пропозиції на торгах щодо будівництва розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна.

  Також в Івано-Франківську компанія ПБС має незавершені проєкти. Зокрема, в 2019 році фірма виграла багатомільйонний тендер на ремонт вулиці Автоливмашівської – від залізничного переїзду до вулиці Юності. Окрім ремонту дорожнього покриття проєктом передбачено влаштування мереж водовідведення, облаштування тротуарів, острівців безпеки, нова розмітка і додаткові елементи благоустрою. ПБС погодилась виконати ці роботи за 28 мільйонів гривень.

  Світлина від Mykhailo Smushak.

  Аукціон на визначення переможця відбувся 5 липня 2019 року, договір між ПБС і Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради був підписаний 25 липня 2019 року.

  ПБС

   

  Авансовий платіж від мерії компанія отримала на початку червня. До виконання робіт переможець тендеру мав би приступити одразу після підписання договору.

  За графіком з підписаної угоди у серпні 2019 мали початися підготовчі роботи і облаштування зовнішньої каналізації, у травні 2020 – встановлення дорожнього покриття, тротуарів та острівців безпеки, а також електроосвітлення – ці роботи мали б бути завершені до кінця липня 2020 року. А на початку серпня 2020 року мали б приступити до організації дорожнього руху та благоустрою території.

  графік 2019

   

  графік 2020

   

  Але за рік, відколи був розіграний тендер та підписана угода, ремонту на Автоливмашівській не видно. За цей час і так занедбана вулиця перетворилася у бездоріжжя. Від березня сюди припинили пускати громадський транспорт – до того Автоливмашівською курсували тролейбуси №2 та №10.

  У коментарях до відео Олександр Шевченко пообіцяв, що Автоливмашівську ПБС таки відремонтує. От лише потрібно 4-5 днів сухої погоди. Хоча за рік таких днів точно було достатньо.

  “Дуже волого після дощів. Треба трохи, щоб вода зійшла. Бо там треба змінити основу дороги, щоб якісно зробити”, – відповів Шевченко на запитання мешканців.

  До слова, компанія ПБС неодноразово вихвалялась, що погодні умови не стають на заваді якісному ремонту, адже ремонтували дороги навіть взимку, при температурі до мінус 10.

   

  (Visited 710 times, 1 visits today)
 • 180x150