НАЗК надало нові роз’яснення щодо заповнення декларацій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило нові Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового контролю. 

  У Роз’ясненнях сформовано нові підходи до внесення в декларацію відомостей про кредити, зазначення вартості об’єктів декларування, внесення відомостей про членів сім’ї та інших питань, повідосляє СТИК з посиланням на пресслужбу Національного агентства.

  У зв’язку із змінами, внесеними Законом № 140-IX від 02.10.2019, у суб’єктів декларування виникає чимало запитань до нової форми та порядку внесення відомостей про майно, доходи, видатки, які необхідно вказувати у декларації. З початку кампанії декларування до НАЗК надійшло більше 16 тис. таких запитів. Позиція з актуальних питань, а також щодо змін, внесених Законом, враховані Національним агентством під час підготовки Роз’яснень із заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначають у відомстві.

  З повним текстом документа можна ознайомитись на офіційному сайті НАЗК за цим посиланням >>>

  (Visited 712 times, 1 visits today)
 • 180x150