НАЗК прозвітувало про роботу в 2018 році (ІНФОГРАФІКА)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результати роботи Національного агентства з питань запобігання корупції у 2018 році: впроваджено автоматизовану Систему контролю декларацій; опрацьовано понад 11 тисяч запитів на проведення спеціальних перевірок; опрацьовано 2207 повідомлень викривачів; ухвалено 447 рішень про результати здійснення повних перевірок декларацій; за матеріалами НАЗК розпочаті кримінальні провадження стосовно 6 політичних партій.

  Національне агентство здійснило низку заходів для впровадження Системи логічного та арифметичного контролю декларацій та їх автоматизованої перевірки. Завдяки цьому у 2019 році буде досягнуто нову стратегічну мету – перевірено декларації усіх ТОП посадовців, пише СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  Для здійснення досудового розслідування Національне агентство направило до правоохоронних органів 249 обґрунтованих висновків щодо виявлення ознак кримінальних правопорушень: Національна поліція – 164; Генеральна прокуратура – 51; Національне антикорупційне бюро України – 34.

  Законом на Національне агентство покладено завдання з формування та реалізації державної антикорупційної політики. На виконання цієї функції у 2018 році НАЗК провело 19 планових та 11 позапланових перевірок стану організації роботи із запобігання та виявлення корупції щодо порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції». Опрацьовано 121 антикорупційну програму органів державної влади.

  Одним з унікальних завдань НАЗК є формування в суспільстві культури доброчесності. В рамках цієї місії у 2018 році члени Агентства провели серію семінарів для студентів Національних університетів та учнів старших класів «Тепер я знаю як!». Семінари сприяють активній участі молоді в антикорупційних заходах, сформували в слухачів критичний рівень нетерпимості до проявів корупції. Проведено серію регіональних тренінгів з питань доброчесності, воркшоп «Конфлікт інтересів – треба знати!» і воркшоп з антикорупційної грамотності для центральних і регіональних ЗМІ.

  Для здійснення ефективної превенції і поширення знань у співпраці з ПРООН і платформою он-лайн курсів Прометеус розроблено і відкрито декілька он-лайн курсів: «Антикорупційні програми органів влади», «Декларуй доброчесно», ««Конфлікт інтересів – треба знати! Від теорії до практики».

  В рамках реалізації антикорупційної політики у 2018 році було розроблено та направлено до Кабінету міністрів 8 нормативно-правових актів.

  Запрошуємо на наш канал у Telegram

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150