Потенційний кандидат в президенти з Прикарпаття підкуповує виборців – ОПОРА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Потенційний кандидат у президенти від партії “УКРОП” Олександр Шевченко на своїй публічній сторінці у Facebook влаштував розіграш поїздки у Буковель.

  Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, так Шевченко прорекламував ефіри із ним на телеканалі “Чернівецький промінь” у програмах “Чернівці сьогодні” та “Відверто зі Світланою Поляк”, пише СТИК з посиланням на Молодий Буковинець.

  Як зазначають в “Опорі”, подібні дії можуть розцінюватися як підкуп виборців, але разом з тим, до офіційної реєстрації санкції на кандидата не можуть бути накладені, бо на нього не поширюються жодні обмеження і правила встановлені виборчим законом.

  На Буковині потенційний кандидат у президенти дарує поїздки в Буковель за репости його дописів
  Зокрема, у дописі вказується таке: “Всі, хто вподобає, прокоментує та зробить репост даної інформації, візьме участь в розіграші 2 супер-призів – “Вікенд у Буковелі на двох”. Також додатково ми розіграємо 2 одноденних скі-паси”.

  Долучайтесь до нашого каналу в Telegram

  Розіграш призів відбувся 2 і 3 січня відповідно. Переможці отримали проживання на 2х осіб, 2 ночі зі сніданками, по одному дводенному скі-пасу, а також прокат спорядження для двох на два дні.

  На Буковині потенційний кандидат у президенти дарує поїздки в Буковель за репости його дописів

  Даний випадок подібних розіграшів від потенційного кандидата в Президенти відбувся не вперше і не тільки у Чернівецькій області, додали у ГМ “ОПОРА”.

  (Visited 216 times, 1 visits today)
 • 180x150