Працівники Комбінату спортспоруд Бурштинської ТЕС можуть залишитися без роботи через колишніх керівників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  15 жовтня спливає строк, до якого працівники Комбінату спортивних споруд Бурштинської ТЕС мають бути переведені на нову роботу. Але, на разі, через особисті амбіції колишніх профспілкових очільників, можуть втратити роботу.

  Справа в тому, що після рішення керівництва ПАТ “ДТЕК Західенерго” передати спортивний комбінат на баланс Агентства місцевого економічного розвитку, працівники комбінату мали пройти процедуру переоформлення документів для роботи в АМЕР і до 15 жовтня бути переведені. Зі свого боку ПАТ “ДТЕК Західенерго” гарантувало збереження робочих місць та рівня заробітних плат усім працівникам КСС.

  Однак, вже колишній керівник профкому Бурштинської ТЕС Руслан Карвацький замість того, щоб вжити заходи щодо захисту прав працівників комбінату, який раніше фінансувався за рахунок профспілкового комітету, фактично усунувся від цього процесу, проігнорувавши рішення власника підприємства. Екс-голова профкому вдався до тактики проведення акцій протесту, яка на сьогодні не принесла ще жодного конструктивного результату. Навпаки –  заручниками цієї непримиренної позиції стали десятки людей. Адже, якщо працівники КСС не переоформлять документи і не перейдуть на роботу в нове підприємство до 15 жовтня, вони можуть втратити роботу.

  Профспілковий конфлікт на Бурштинській ТЕС, а також факти, які стали публічними після початку ремонтних робіт в залах спорткомплексу, поставили багато запитань до діяльності профспілкових очільників.

  Поінформовані джерела в самій профспілці кажуть про кругленьку суму відступних, яку начебто вимагає Мирослав Лотоцький за добровільне звільнення посади директора Комбінату спортивних споруд. В той же час, є багато питань до самого Лотоцького щодо використання коштів профспілки, які виділялись раніше на закупівлю обладнання, яке по факту відсутнє, та на ремонти, які не зроблені.

  Але щоб відволікти увагу трудового колективу та залишитись на посадах, колишній керівник профспілкового комітету ТЕС Руслан Карвацький та Мирослав Лотоцький підбурюють людей до акцій протесту, провокують конфлікти на КСС, намагаються “підключити” до протесту і частину працівників станції.

  Поінформовані джерела стверджують, що неформальним лідером і розпорядником коштів профспілки є, власне, сам Мирослав Лотоцький, а Руслан Карвацький тільки виконує його волю. Таким чином, для пана Лотоцького зміна профспілкового лідера означає повну втрату контролю над колективом Бурштинської ТЕС, а значить можливість шантажувати адміністрацію підприємства з метою отримати свою вигоду з мільйонних коштів, якими розпоряджається профспілка.

  А прості люди, працівники КСС, просто потрапили в залежність від амбіцій нещодавно звільнених керівників, як комбінату так і профспілкового комітету.

  Як встановила перевірка галузевої профспілки, Карватський свідомо маніпулював людьми у своїх інтересах та інтересах свого приятеля екс-директора КСС Миколи Лотоцького, звільненого за доведення комбінату до жалюгідного стану і зловживання посадовим становищем.

  За результатами перевірки Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Руслан Карватський 22 вересня він був виключений із членів Укрелектропрофспілки за систематичне порушення Статуту та за дії, які завдали і завдають моральної шкоди Укрелектропрофспілці. Однією з підстав для виключення стало те, що Карватський свідомо замовчував інформацію перед трудовим колективом з метою маніпулювання людьми з метою задоволення особистих інтересів та інтересів директора КСС М. Лотоцького.

  (Visited 197 times, 1 visits today)
 • 180x150