Розпочався черговий етап подання електронних декларацій чиновниками та депутатами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  01 січня 2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

  Про це нагадують в Національному агентстві з питань запобігання корупції, пише СТИК.

  Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому вже зараз варто перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

  До слова, на сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе у заповненні та поданні декларації.

  Запрошуємо долучатись до нашого каналу в Telegram

  Матеріали розміщенні за цими посиланнями:

  Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні  кваліфікованого електронного підпису.

  Рекомендуємо Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

  Також за консультаціями з питань е-декларування можете звертатись партнерів СТИК-Антикорупція за ЦИМ посиланням.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150