У Росії бояться жидо-бандерівської пропаганди

 • 180x150
 • Опубліковано:

  І народна мудрість, і, найголовніше, Біблія не радить сперечатися з дурнями. А ми і не сперечаємося. Просто робимо висновки з надрукованої нещодавно в «Галичині» статті «Хохли вюют лучше». Найперше, що народність, яка іменує себе «русскіми», чудово розуміє українську мову, бо саме з Росії надійшло найбільше відгуків. А що вони в основі своїй, м’яко кажучи, лайливі, то бачимо, як їх зачепила за живе правда.

  «Носії» культури

  – Почитати ваші газети, так ви вже Москву штурмом маєте брати, – коментує якийсь Сергій Кузнєцов. Власне, а ми вже Москву брали. Свого часу, славно там погуляли запорізькі козаки. Та хто її тільки не брав. Поляки, французи… А скільки років вона під татарами пролежала…

  Коротко кажучи, Москва ще та дівка, з якою в порядному товаристві й соромно з’явитися. Та, з іншого боку, не виключено, що таки доведеться ще раз осоромитися, аби знищити в його ж лігві біснуватого Путіна з кодлом на кшталт Лаврова, Шойгу тощо, як свого часу зробили з Гітлером. Думаєте, фантазую. А хто знає, як закерує Бог? Хіба не спроможна на це, наприклад, відроджена, колись могутня держава і пострах Московії Речь Посполіта, яка б на рівноправних засадах знову об’єднала Україну, Польщу та Литву, про що, до речі, вже говориться у нас цілком серйозно.

  Зрештою, Україна й сама не раз давала раду з москалями, якщо згадати знамениту Конотопську битву, коли українській козаки під проводом Івана Виговського розгромили значно чисельніше московське військо. До речі, ця битва стала останньою для такого собі воєводи Пожарського, пам’ятник якому є на червоній площі в Москві. Щоправда, здавалося, скільки можна згадувати старі звитяги, коли потрібні нові. Але, знаєте, що думаю – минули століття, а дух козацький не зник в Україні, про що свідчать численні добровольчі батальйони, в які увійшли і продовжують записуватися звичайні українці і навіть погано озброєні дають відсіч окупантам. А ті лютують…

  – Рагульки, бандерофашистікі, – захлинається в коментарях якийсь Степан Разін, у якого доволі оригінальна електронна адреса. Звертаю на це увагу, бо ж одна з улюблених москальських фішок, що вони є носіями культури. Судіть самі – hohlam. Pizdec, в дусі найбільших надбань свого духовного миру підписався коментатор. До речі, не знаю, чи це справжнє його ім’я та прізвище, але воно також промовисте. Для молодшого покоління читачів, яким пощастило не витрачати зайвий час на вивчення суцільно брехливої історії СРСР, поясню, що свого часу Степаном Разіним називався один з найвідоміших московітських розбійників. Зібравши численну банду, кажучи сучасною мовою, це було організоване злочинне угрупування, яке займалося грабунками, вбивствами тощо у доволі великих масштабах. При чому, грабували як на території Московії, так і здійснювали набіги на сусідні країни. Під час одного з них була захоплена персидська княжна, з якої Разін зробив наложницю і після численних зґвалтувань втопив у Волзі. Цей «подвиг» увіковічений в доволі популярній в Московії пісні «Із-за острова на стрежень», а сам Разін є у них національним героєм. Що ж, яка народність, такі і герої. Тож, не маючи чим похвалитися, що має реальні світові цінності, вони вчиняють як заздрісні ледацюги та неуки, що набирають у рот лайна та плюють на чисто побілену сусідську хату. Зокрема, черговий коментатор якийсь Олег Русский, котрий назвав ту публікацію, тільки не падайте, …жидо-фашистською пропагандою. Мабуть, євреям такий «комплімент» і не снився. Зрештою, у отаких «руссих» завжди вони були винні. Спершу жидо-масони, тепер жидо-фашисти, а, враховуючи як потихеньку, але впевнено на Далекому Сході починають панувати китайці, то не здивуюся, коли й їх в іудейську віру обернуть подібні коментатори.

  – Хохлы могут воевать с мирными безоружными гражданами – женщинами и детьми… – плутаючи праведне з грішним. Бо хіба ми, а не московські окупанти розстріляли колону з мирними біженцями на Луганщині, в наслідок чого загинуло мінімум 17 людей, серед яких і діти. Зрештою, хочеться нагадати цьому «стратегу» про тричі героя радянського союзу повітряного аса часі Другої світової війни хохла Івана Кожедуба, який збив понад півсотні бойових ворожих літаків, а не мирний пасажирській «Боінг», як це в липні зробили московські бандити.

  Семеро одного не бояться

  За час, який пройшов з моменту попередньої публікації, маємо чергові приклади героїзму українських захисників Вітчизни. Усі знають про подвиг двох офіцерів-зенітчиків, які, будучи, пораненими підірвали себе гранатою разом з 12 московськими десантниками. 26 бійців добровольчого батальйону «Азов» в пух і прах розгромив втричі більший загін хваленого москальського спецназу. Натомість,чим може похвалитися наш ворог. Тим, що подібно Гітлеру у червні 1941 року без оголошення війни вдерся в Україну. Що нахабно обстрілює зі своєї території наші прикордонні застави та місця дислокації українських військ, бо знав, що відповідь заборонено давати. І тем не менше, наштовхнулися на серйозний опір, хоча, за даними розвідки, наприклад, в Ілловайському котлі наші бійці протистояли силі, котра в четверо була більшою, до того ж оснащена найновішою військовою технікою, якою не було в українських вояків. Що ж, як кажуть самі москалі – ми в’ятські (є таке місто в Московії) хлопці хвацькі, семеро одного не боїмося.

  Так, останнім часом, ми понесли серйозні втрати, але у ворога вони ще більші. За даними російської громадської організації «Груз «200», на Україні вже загинуло понад три з половиною тисячі окупантів. І це тільки за підтвердженими даними. Зрештою, як зазначив один знайомий автора цих рядків, до речі, свого часу він навчався в у спеціальному закладі ГРУ, а нині, будучи у відставці полюбляє поритися у спеціальних архівах, Росія ще жодної війни не виграла. Ще тоді спробував подискутувати. Адже потоптався москальській чобіт і по паризькому Монмарті свого часу, і по берлінських вулиця… Але ж Росія не воювала тоді одна, зауважив опонент. Проти наполеонівської Франції, наприклад, була і Великобританія, і Прусія, і потужний партизанський рух опору в Іспанії. Проти гітлерівської Німеччини, таж Америка, Англія і теж рухи опору в Югославії, Франції, Польщі тощо. А скільки військової техніки надійшло тоді в радянській союз. От би так підтримали Україну… Та, головне, що втрати СРСР у тій війні більш як у два рази перевищили втрати Німеччини. Іншими словами, якщо москалі десь і перемагали, то не вмінням, а числом. А коли самі пробували з кимось потягатися, то, здебільшого, отримували добряче по писку. Згадаймо, хоча б поразку в Кримській війні від з’єднаних сил Англії та Франції. Японці добряче їх потовкли свого часу, фіни у 1939 році відправили на той світ понад сто тисяч радянських вояків. Та візьмемо недавні події – війну з маленькою Чечнею. Тільки за офіційними даними там загинули понад десять тисяч російських військовослужбовців. І чи вважати ту війну переможною, якщо вона закінчилися тільки тоді, коли Путін вдалося купити одного з чеченських місцеві ватажків Кадирова з його бандою?

  Москалі вбивають росіян і християн

  До речі, зауважили, що, як правило, гігантська (добре, називатимемо її вже Росією), наважується напасти лише на менші і за населенням і за армією країни, після чого швиденько створюються легенди про славу «руського» оружжя і таке інше. Та, уявіть собі, що, наприклад, на ринзі зустрілися хтось із братів Кличко та Путін. Чи додало б це слави українському боксерові? Та якщо вже згадав про бокс, то пригадайте, як перед боєм Володимира Кличка з їхнім Повєткіним тамтешні ЗМІ аж захлиналися від майбутньої перемоги свого боксера. Натомість українець добряче натовк йому пику. І, цілком логічно, таким же буде фінал похваляння Путіна за два тижні дійти до Києва. Між іншим, такі закиди зустрічаються не вперше в історії Росії. Саме коли готував цей матеріал натрапив на конкретні факти в газеті «Експрес» в публікації «Як виграти війну з Росією?». Там, скажімо, згадується, як під час російсько-японської війни москалі теж обіцяли за місяць увійти в Токіо, натомість втратили 86 тисяч загиблими та частину території, під час радянсько-польської війни у 1920 році збиралися у Віслі напувати коней, а замість того довелося викопати 25 тисяч могил для своїх вояків. Зрештою, як Бог дасть, так і буде. Он, Гітлер теж заявляв, що його третій рейх проіснує тисячу років, а навіть двадцять не протримався. Цілком логічно, що й Путін, можливо, підспудно очікує такого кінця. Бо якщо Гітлер свого часу похвалявся перемогти завдяки якійсь суперзброї, так і Путін погрожує застосувати проти України ядерну зброю. Бо якщо Гітлер свого часу наказав затопити берлінське метро, хоча в ньому переховувалися місцеві мешканці, щоби радянські солдати не могли дійти по ньому до рейхстагу, так і путінські командири надали наказ обстріляти колону українських військ, які виходили з Ілловайського котла, знаючи, що там є російські полонені. Всі вони загинули. Вже не згадуємо про те, що обстріл відбувся не дивлячись на обіцянку безперешкодно пропустити наших вояків. Тож, як доречно зауважив командир добровольчого батальйону «Дніпро», про яку офіцерську честь у окупантів можна вести мову.

  Замість гідності – лайно

  Авжеж, ні честі, ні совісті, навіть перед своїми мертвими, котрих ховають абияк, а журналістів, які пишуть на теми загиблих у цій ганебній війні російських військових жорстоко б’ють, як це було у Пскові та Астрахані. Коли почали створювати так звані антимайданівські дружини для боротьби з тою невеличкою частиною російського суспільства, яка ще не втратила гідність і усвідомлює усю ганебність ситуації, в якій опинилася їх країна. На жаль, цього не усвідомлює більша частина того населення. Тільки не треба знову стверджувати, що, вони, мовляв, за зомбовані путінською пропагандою тощо. Ми живемо у 21-му сторіччі, усі мають, принаймні середню освіту і в усіх є мозок, який даний, щоби думати, аналізувати та робити висновки. Інша річ, коли людина сама має бажання цього робити і слухає тільки те, що їй подобається. А москалям подобається чути, що навколо них усі погані. Бо самі не мають власної гідності, будучи століттями пригнобленим народом. Не тільки монголо-татарським ігом, але й ігом наступних та нинішніх своїх правителів. Адже ніде у світі немає з більшим казнокрадством, корупцією, злочинністю, алкоголізмом та наркоманією. Коли через Януковича намагалися нав’язати таку модель й Україні відбулася Революція Гідності, що ще більш розлютило москалів. Не маючи сміливості захистити свою честь, вони намагаються самоутвердитися за рахунок приниження інших. Починаючи від усім відомих анекдотів про чукчів, презирливих прізвиськ для інших народів до намагання знищити тих, хто кращий за них. Спершу вони напали на християнську Грузію, тепер на християнську Україну, бо самі належать, очевидно, до протилежної сили. Зрештою патріарх Філарет прямо сказав, що у Путіна вселився сатана. Хоча в Україні є ще одна, не виключено, більш достовірна версія – це Путін вселився у сатану. І коли Папа Римській Франциск зауважив, що агресія Росії є нічим іншим як початком третьої світової війни, до цього треба прислухатися, водночас пам’ятаючи, що усі ці події передбачені Біблією. Та, найголовніше, що в ній конкретно вказана також перемога добра над злом. Це й має підтримувати наш українській народ у своїй справедливій боротьбі за свободу і християнські цінності.

  Ігор НИКОРОВИЧ

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150