Олігарх креативно бавиться безпілотниками?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Запасайтеся поп-корном, сідайте у м’яке крісло перед "ящиком" – скоро на каналі олігарха продовження серіалу про Гриценка-корупціонера!

  Поки Президент Порошенко домовляється, аби європейці привезли нам із десяток безпілотників, один безпілотник уже в роботі: учора він довго кружляв (не смійтеся, це правда) не над державним кордоном України – над дачею моєї родини, що біля міста Українка, Обухівського району.

  Напевно канал олігарха готує чергову суботню "сенсацію", цього разу креативненько – з висоти пташиного польоту.

  Про вкрадені Гриценком мільйони і про сотні гектарів уже було. Про нашу партію як проект Льовочкіна теж. Про нас як проект Фірташа і про спільну з ним мрію – обрати Льовочкіна прем’єром, так само показували. Про таємні плани повернення в країну бандита Януковича і його режиму, за моєї особистої участі, також розповіли. Про знедолених військових, у яких Гриценко вкрав госпіталь і нахабно продав російському ворогу, країна теж дізналася. Тепер дійшла черга до таємних межигір’їв Гриценка…
  Той олігарх напевно настільки багатий, що вже навіть не знає, де у нього що лежить.

  Підкажу Вам, пане Коломойський, дам кілька порад. Безкоштовно.

  1) Не витрачайте ресурси на безпілотники, аби сфотографувати нашу дачу. В архівах свого каналу Ви знайдете принаймні два тривалих відеосюжети, записані в різні часи у нас на дачі журналістами "1+1" Олександром Завгороднім і так само Наталією Мосійчук (програма "Приховане життя"). Вони обійшли з нами всю дачу вздовж і впоперек, по кілька разів, знімали там усе підряд протягом кількох годин. З часу тих зйомок на дачі нічого не змінилося, хіба що дерева підросли. Якщо Ваші архіви не зберіглися, тоді запитайте на Новому каналі, на СТБ, на сайті Телекритика – їхні журналісти теж свого часу все на дачі знімали і фотографували. Хоча там таких, як Ви, знають добре і можуть виставити за двері, втім "попытка – не пытка"…

  2) Не витрачайте часу на пошук якихось таємних документів, підкажу Вам сам: дача наша збудована у 2003-2004 роках. Якщо не докумекали, то уточнюю: дача збудована ДО того, як я пішов на державну службу, ДО того як став міністром оборони у 2005-му. Відповідно, не підлеглі солдати її будували – на цю перевірку свого дорогоцінного часу і льотних годин безпілотника теж дарма не витрачайте.

  3) Допоможу Вам, пане Коломойський, ще трохи зекономити час і ресурси: за кожен рік роботи на державних посадах як законослухняний громадянин (для Вас то напевно диво, але таке трапляється) я звітував про свої і родини статки, вказуючи ту дачу у своїй щорічній декларації – для перевірки цього безпілотник Вам так само не потрібен, достатньо клікнути на клавішу відповідного розділу мого персонального сайту.

  Наостанок, маю до Вас питання: А слабО було Вам, пане Коломойський, ще рік тому запустити свій безпілотник над дачею Януковича – і потім показати на "Плюсах" його Межигір’я? Духу не вистачило? Ви тоді з ним разом заробляли на країні? Тепер заробляєте разом з іншими, до їхніх списків тепер "своїх" навключали, їхніх опонентів тепер на каналі брудом поливаєте і перед виборами замовно паплюжите? Про те, чи є у Вас честь і гідність – не питаю, у Вашому словнику цих слів немає напевно вже давно.

  Завершу тим, з чого почав: усі запасайтеся поп-корном, олігарх спіймав кураж, він і після Революції Гідності – знову при дворі, головний бенефіціар-фаворит, до того ж при обох владних партіях, значить, кілерський серіал триватиме…

  Анатолій Гриценко

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150