Стосується кожного: перелік змін до нової маршрутної мережі міста Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 19.02. 2016 р. Управління транпсорту і зв’язку, в ході прес-конференції у Galka.if.ua, презентувало ряд змін до нової маршрутної мережі громадського транспорту м. Івано-Франківська. Дані пропозиції будуть винесені на розгляд виконавчого комітету вже на початку березня.

  Від початку дії нової мережі, ми приймали та опрацьовували пропозиції та побажання мешканців нашого міста.

  Найдоцільніші з них були враховано та, власне, зараз надано для ознайомлення користувачам громадського транспорту.

  Почнемо з маршруту № 21 “Онкодиспансер – Вокзал”. Тут буде додано ще один автобус для більш якісної роботи цього маршруту. Хочу зазначити, що на цьому маршруті перевізником повністю оновлено рухомий склад. Також там працює один низькопідлоговий автобус, який призначений для перевезення людей з обмеженими можливостями.

  Рухаємось до маршруту № 22 “вул. Хоткевича – АС-2”. Тут також пропонуємо збільшити випуск автобусів на 2 одиниці. Загалом, з початку дії нової мережі цей маршрут став одним з найпопулярніших в місті. Його “родзинкою” є те, що на ньому працюють низькопідлогові автобуси великого класу, які ще й курсуюють до пізнього вечора!

  Ще однією зміною, чи-то доповненням, з січня тут стало те, що маршрут продовжили до ТЦ “Епіцентр” та “Гранд-базару”. Спочатку це робилось тому, що на вул. Хоткевича розворотне кільце знаходиться, без перебільшення, в жахливому стані. Однак за ці майже 2 місяці ця тимчасова схема так сподобалась пасажирам, що до нас почали надходити прохання не змінювати цю схему. Тож, ми врахували цю пропозицію та залишаємо цей маршрут в такому вигляді, яким він зараз є!

  Зараз прямуємо до одного з найдовших в місті, але не менш важливих маршрутів – це № 24 “с. Хриплин – вул. Максимовича”. Від сільського голови с. Хриплин надійшло прохання продовжити схему руху цього маршруту до магазину “Люкс”. Рішення тут позитивне – маршрут буде продовжено, але тільки після ремонту тамтешнього дорожнього покриття та погодження з поліцією (тут і надалі червоною лінією на схемах позначені зміни в маршруті).

  Рухаємось до маршруту № 27 “Каскад – вул. Пулюя”. Враховуючи звернення мешканців, схема руху буде змінена: автобуси з вул. Василіянок виїжджатимуть на вул. Галицьку, а потім повертатимуть на вул. Пулюя. Таким чином буде сполучення “Каскаду” із зуп. “Музична школа”, котра знаходиться неподалік зуп. “Княгинин”, повз яку курсує цей маршрут.

  Зараз до Вашої уваги маршрут № 29 “Обласна лікарня – АС-3”. В схемі руху жодних змін. Проте, будуть зміни в його роботі. Нагадаю, на даний час цей маршрут у вихідні дні не працює. Однак, в такому разі у вихідні зникає сполучення “Обласна лікарня – Міська лікарня на вул. Мазепи”. Аби вирішити цю проблему, пропонуємо, щоб цей маршрут таки працював у суботу та неділю. Звісно, автобусів в ці дні там працюватиме менше, однак сполучення буде!

  Зараз щодо маршруту № 31 “вул. Кармелюка – с. Микитинці”. Враховуючи звернення громади с. Микитинці змінюємо схему наступним чином: маршрут курсуватиме по вул. Незалежності, вул. Тисменицькій, вул. Юності та повертатиме на вул. Зарічну. Це дозволить охопити більшу частину села цим маршрутом.

  По маршруту № 33 “Каскад – АС-2”. Виносимо пропозицію, щоб маршрут вже курсував по вул. Промисловій, як і передбачає його основна схема.

  Що стосується маршруту № 34 “с. Вовчинець – вул. Тичини”: сільський голова пропонував “відозмінити” цей маршрут, аби було сполучення вул. Приозерної, Отця Бабина та вул. Потічної у с. Вовчинець з центральною частиною м. Івано-Франківська. Пропозиція врахована розробником нової маршрутної мережі, однак яким саме чином вона буде втілена життя наразі ще вирішується.

  Зараз щодо маршруту № 37 “с. Драгомирчани – Вокзал”. Мешканці с. Крихівці нарікають на те, що в пікові години до їхніх зупинок із с. Драгомирчани автобуси цього маршруту приїжджають вже заповнені пасажирами. Тому, прийнято рішення схему руху скорити та зробити кінцевою зупинкою с. Крихівці. Однак, це можна буде запровадити тільки після погодження з поліцією.

  І останній маршрут, який стосується приміських це – № 39 “с. Угорники – Обласна лікарня”. На розгляд виконавчого комітету буде винесена пропозиція змінити схему руху до с. Угорники: вул. Незалежності – вул. Тисменицька – вул. Тополина – вул. Прикарпатська – вул. Повстанців та с. Угорники. Робиться це тому, що на вул. Федорченка ускладнений проїзд для (невелика ширина дорога).

  Повертаємось до цілком міських автобусних маршрутів – № 40 “Каскад – АС-3”. Тут буде змінено схему руху: вул. Мазепи – вул. Гурика – Пд. Бульвар – вул. В. Великого, далі на вул. Новгородську без змін. Впроваджумо цю зміну тому, що лівий поворот з вул. Мазепи на вул. П. Орлика є небезпечним, особливо для автобусів великого класу, які працюють на цьому маршруті.

  І останнє: зміна схеми руху маршруту № 46 “АС-4 – АС-3”. В цьому випадку враховано багато звернень і від підприємств ТОВ “Електролюкс”, “Тайко Електронікс”, і від навчальних закладів на вул. Юності. Отже, цей маршрут буде продовжено в пікові години, а саме з 7:00 до 9:00 год та з 17:00 до 19:00 до підприємства «Тайко Електронікс». Ще змінюємо схему руху повернення з АС-4 – з вул. Юності на Тисменицьку, Незалежності, Січ. Стрільців, Чорновола, Довженка і кінцева АС-3.

  Було надзвичайно багато звернень щодо сполучення вул. Івасюка – Міське кладовище. Це сполучення обов’язково буде створено, але згодом. Наразі розробники мережі ще опрацьовують це питання, вирішують яким чином його створити

  Дякую за увагу, сподіваємось на подальшу співпрацю та розуміння цих змін!

   

  Автор: спеціаліст диспетчерської служби Управління транспорту і зв’язку міськвиконкому Максим Сич

   

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150