ТОП-5 корупційних схем: на чому крадуть в Івано-Франківській області?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Найбільше зловживання в Івано-Франківській області спостерігається в таких сферах: комунальне підприємство, природні ресурси, медицина, школа, закупівлі.

  Такі дані повідомили громадські організації “Антикорупційний штаб” та “Разом проти корупції”.

  Корупція в регіонах України є великою та більшою проблемою. Як показало наше дослідження, багато результатів діяльності в нашій країні потерпають від корупційних схем та ситуація різниться в залежності від регіону. У Полтавській області може бути зловживання в транспортній галузі та на закупівлях, а в Івано-Франківській – це корупція в медицині та на комунальних підприємствах – призначена керівництвом проекту, представник ГО “Антикорупційний штаб”, Ольга Іванова.

  ТОП-5 корупційних схем: чому крадуть в Івано-Франківській області?

  Одним з прикладів корупції в Рівненській області є справа керівника Івано-Франківського обласного бюро судмедекспертизи, якого затримали за хабар. Посадовець вимагав 4 тисячі доларів у підлеглого за підвищення по посаді. Для отримання грошей як посередника він залучив іншого працівника установи. Зловмисників затримали під час отримання частини суми. Затриманим оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

  Збірник “100 корупційних схем в регіонах України” створений для інформування українців про можливості зловживань, хабарництва та інших проявів корупції в країні на місцевому рівні. В дослідженні розкриті більше 30 сфер життєдіяльності, в яких найчастіше громадяни України можуть зіткнутись з корупційними схемами.

  З дослідженням “100 корупційних схем в регіонах України” можна ознайомитись за посиланням:  http://bit.ly/33Vg5io

  Додатково: 

  Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання та протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.

  Разом проти корупції – громадська організація, що забезпечує створення зусиль кращих галузевих експертів та фахівців органів влади для досягнення сталого результату у справах запобігання корупції.

  (Visited 94 times, 1 visits today)
 • 180x150