В мережу виклали відео із моментом отримання неправомірної вигоди прикарпатським поліцейським (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нагадаємо, що випадок отримання правоохоронцем хабара трапився у неділю 21 березня у селі Котиківка на в’їзді у місто Городенка в Івано-Франківській області.

  Випадок хабарництва зафіксували громадські активісти та журналіст “Дорожнього контролю” Віталій Мацьоцький. Це трапилося на “карантинному” блок-пості у селі Котиківка, який розташований на в’їзді в Городенку. Там патрульний Сергій Ярославович незаконно отримав від водія 200 гривень. Як повідомляє Віталій Мацьоцький, цей випадок зафіксовано на відео.

  Активісти викликали на місце керівника Городенківського райвідділку поліції та представників внутрішньої безпеки МВС. І якщо керівник Городенківської поліції прибув на місце майже відразу, то представників внутрішньої безпеки активісти чекали упродовж багатьох годин. Франківські поліцейські геть не поспішали прибути на місце імовірного злочину.

  На Франківщині поліцейського, який ніс чергування на блок-пості, упіймали на тому, як він збирав гроші у водіїв ВІДЕО

  Дальше, зі слів Мацьоцького трапився геть кричущий випадок. До блок-посту приїхала “ауді” на “бляхах”, у яку намагалися посадити імовірного хабарника. Тобто була фактична спроба викрадення правоохоронця, який ніс чергування на блок-пості зі зброєю. Про те цьому вдалося завадити.

  Нагадаємо, що На Прикарпатті поліцейського, що ніс службу на блокпості, підозрюють у вимаганні хабаря

  (Visited 115 times, 1 visits today)
 • 180x150