Я рахую, що погроза мені вбивством є реальною – один з власників гаражів на “Соколах” (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Конфлікт довкола гаражного кооперативу “Соколи”, що в Івано-Франківську загострюється. Днями мало бути відкриття додаткових під’їздів, згідно рішення міськвиконкому. Однак цього не відбулося. Натомість члени кооперативу скаржаться, що їх шантажують, погрожуючи безпеці та життю, пише СТИК з посиланням на Суспільне Карпати.

  Передісторія

  На вулиці Вовчинецькій,225 з 2006 року на площі більше 6 га існує гаражний кооператив “Соколи”, що налічує більше 1500 гаражів. Із 2014 року тривають судові процеси стосовно цієї земельної ділянки, у якої за цей час неодноразово змінювалися власники.

  13 серпня за словами учасників кооперативу один із в’їздів вночі заблокували представники нового власника. Зараз людей зупиняють та вимагають підписати договори або погрожують не впускати на територію. 10 вересня члени гаражного кооперативу прийшли під обласне управління поліції з вимогами порушити кримінальні провадження стосовно людей, що за їхніми словами “захопили територію”.

  соколи

  Тоді адвокат ТзОВ “Міллер” Володимир Суботник пояснив, що фірма, яку представляє зараз, за дорученням власника земельної ділянки ТОВ “ІОЛІТ ІФ” допомагає впорядкувати територію, а не перешкоджає водіям, чиї авто тут зберігаються.

  Як наслідок, “Муніципальна інспекція” виписала припис на демонтаж впродовж п’яти днів самовільно встановленого бетонного паркану.

  22 вересня Касаційний Господарський суд Верховного Суду України призупив справу щодо продажу та оренди 6 га землі, на якій розташовується гаражний кооператив “Соколи”. Цю справу продовжать, коли розглянуть подібну в Великій Палаті Верховного Суду.

  Касаційний адмінсуд України став на бік гаражного кооперативу “Соколи”

  А тим часом гаражники почали отримувати численні погрози.

  “Ввечері 1 жовтня, близько 19 години, біля гаражного кооперативу “Соколи” представники ТзОВ “Міллер” та ТзОВ “ІОЛІТ” здійснили вигрузку гравійної суміші на землі, яка їм не належить, а належить міській раді Івано-Франківська. Я був у групі, де є воїни АТО, які також є представниками гаражного кооперативу “Соколи”. Нами була викликана поліція, для процесуального оформлення даної події. Незаконної. Прибула поліція, задокументували цей факт. Я був присутній при цьому”, – розповідає Олександр Гавриленко, представник гаражного кооперативу “Соколи”.

  Чоловіка на виході з гаражного кооперативу вже очікували.

  “Мене перестріли представники ТзОВ “Міллер”. Було звернення до мене в нецензурній формі. Я не встиг навіть відповісти, як посипалась лайка. Я тільки обернувся, як прозвучало навздогін: “Ти біжи, біжи. Мене тебе за пару днів на районі вичислимо і завалимо. Май це на увазі”, – додав Олександр Гавриленко.

  Чоловік в прямому ефірі звернувся до поліції.

  “Хотів би звернутися до правоохоронних органів міста та області: я рахую, що вчорашня подія – погроза мені вбивством – є реальною. Я переживаю за власне життя і здоров’я, а також життя і здоров’я моєї сім’ї”, – каже гаражник.

  Погрози не поодинокі. До всіх, хто проявляє активну позицію, застосовувались методи погроз та шантажу.

  “Вчора була мені погроза, а біля двох тижнів тому – двом воїнам АТО. За цим фактом порушена кримінальна справа. На днях були такі ж самі погрози голові гаражного кооперативу “Соколи” Лилику Іллі Григоровичу. Юрист нашого кооперативу Роман Жирун готує від нього заяву та надає правову допомогу. Бо нашому голові кооперативу вже понад 80 років. Тепер вже всі переживають – і за своє життя і за безпеку своїх сімей”, – коментує ситуацію Гавриленко.

  Це підтвердив і воїн АТО, представник ГК “Соколи” Олександр Чепура.

  “Погрози були і раніше, і тепер знову повторюються. Ці самі погрози від цих самих невідомих людей. Була подана заява в нашу поліцію”, – розповів атовець.

  Серед його знайомих вже є мінімум шість людей, яким погрожували особисто. Але загалом є набагато більше скарг від власників гаражів на прямі погрози та шантаж. Втім люди не мають наміру припиняти боротьбу.

  “Чекаємо рішення суду та результатів розслідування. Очікуємо і на реакцію нашої міської влади”, – резюмує Олександр Чепура.


  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Гаражники “ГК “Соколи” VS “рейдери”: суд наклав арешт на спірну землю

  (Visited 2,195 times, 1 visits today)
 • 180x150