Зарплати антикорупціонерів: скільки у вересні заробили глави НАБУ, САП, НАЗК і ДБР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На початку вересня парламент передав до Конституційного суду законопроект Володимира Зеленського, який передбачає право президента призначати керівників Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційного бюро. Два тижні тому був ухвалений закон про перезавантаження НАЗК. Схоже, незабаром в антикорупційних органах будуть серйозні зміни.

  Можна тільки позаздрити вересневій зарплаті колишнього заступника глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимира Кривенка – 1 млн 646 тис. грн. У САП відзначили, що йому перед звільненням виплатили грошову компенсацію за невикористану відпустку, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Перший заступник глави САП Максим Грищук отримав 155,4 тис. грн. Сам керівник прокуратури Назар Холодницький – тільки 93,3 тис. грн.

  Серед керівників антикорупційних органів найбільше заробив директор НАБУ Артем Ситник – 170,1 тис. грн. У принципі, його заступники не дуже відстають: минулого місяця їм нарахували 110-159 тис. грн.

  Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул заробив 95,2 тис. грн. Його обігнав заступник Станіслав Патюк – 136,9 тис. грн. Зарплата членів НАЗК була більш скромною.

  Директор Держбюро розслідувань Роман Труба заробив 71,3 тис. грн. Його заступники 67-69 тис. грн. У цьому відомстві зарплати традиційно нижче, ніж у інших.

  Скільки заробляють керівники антикорупційних органів в Україні. Слово і Діло це з'ясувало.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150