Зарплати антикорупціонерів: скільки в жовтні заробили глави НАБУ, НАЗК і ДБР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У жовтні свою посаду втратив один з топантикорупціонерів: Олександр Мангул був звільнений з поста голови Національного агентства з питань запобігання корупції. На його місце тимчасово призначили Наталію Новак, і невдовзі повинен пройти конкурс на посаду. 

  Найбільш високооплачуваним антикорупціонером жовтня став член НАЗК Олександр Скопич – він заробив 278 тис. грн. Йому виплатили, крім окладу та набавок, компенсацію за невикористану відпустку і матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Вже звільнений голова НАЗК Олександр Мангул заробив 222,1 тис. грн. У цю суму також увійшла компенсація за невикористану відпустку і допомога для вирішення соціально-побутових питань. Відзначимо, інші члени НАЗК і заступник голови в жовтні теж отримали компенсацію і допомогу. Виконуюча обов’язки голови Агентства Наталія Новак минулого місяця отримала 28,9 тис. грн.

  Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заробив 170,2 тис. грн. Його заступники – мінімум 106 тис. грн, максимум 159 тис. грн.

  Традиційно невеликі зарплати в Державному бюро розслідування. Директор ДБР Роман Труба отримав 72,3 тис. грн, його перший заступник Ольга Варченко трохи більше – 73,6 тис. грн.

  Найбільш високооплачуваним антикорупціонером жовтня став член НАЗК Олександр Скопич – 278 тисяч гривень.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150