Зелені обличчя Януковича у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вже ні для кого не є таємницею, що партія «Слуга народу» доволі неперебірлива у підборі «нових облич» у виборчий список. Та й у підтримці кандидатів по мажоритарних округах ситуація нічим не краща, а подекуди відверто вражає.

  Зрештою, чого ж очікувати, якщо першим номером партійного списку «слуг» є Дмитро Разумков, котрий з 2006 року був активним членом Партії Регіонів із якої у 2010 перейшов під опіку Сергія Тігіпка? Не дивно, що колишній речник штабу кандидата Зеленського категорично відмовляється спілкуватись українською мовою та час від часу озвучує доволі неоднозначні месиджі від ЗеКоманди.

  Після такої поведінки очільника партії вже не дивує наявність у ній таких персонажів, як відвертий українофоб з каналу «1+1» О.Дубінский, котрий вважає привітання «Слава Україні» нацистським чи власник ізраїльського паспорта О.Куницький, який назвав Крим російським.

  Скрін зі сторінки керівника штабу А.Сторожука (на фото О.Дубінський)

  Здавалось би, що на Прикарпатті таких «промахів» допускати не можна, адже екс-регіонали тут, м’яко кажучи, не в пошані. Однак, тільки глянувши до виборчого списку партії «Слуга народу» знаходимо на ймовірно прохідному 73-му місці відомого в Івано-Франківську підприємця Романа Мулика. При цьому, Мулик відомий багатьом не так в якості бізнесмена, а як депутат обласної ради від фракції «Партії регіонів» з якої вийшов тільки в розпал протистоянь під час Революції Гідності у лютому 2014 році. Та й зробив це виключно під тиском активістів, які ледь не заблокували роботу його ресторану «Вальяж» в центрі Івано-Франківська.

  Роман Мулик (фото з сайту руху Чесно)

  Але це стара і давно всім відома історія.

  Як встановив СТИК, кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» у івано-франківському виборчому окрузі №83 Андрій Сторожук теж раніше активно співпрацював з представниками Партії Регіонів.

  Зокрема, під час дострокових виборів до Верховної Ради України у 2012 році А.Сторожук обслуговував штаб Партії Регіонів в Івано-Франківську в якості юриста. Цю інформацію нам підтвердили кілька не пов’язаних між собою джерел. В той же час, отримати коментар від самого кандидата так і не вдалось.

  Тоді Андрій, будучи ще студентом, ймовірно вирішив трохи заробити і набратись досвіду у веденні виборчих кампаній. Тепер майже такий досвід в його штабі отримують ще політично несвідомі неповнолітні агітатори. Дивно, що А.Сторожук, як уже дипломований юрист, не розуміє протиправності залучення дітей до виборчих процесів.

  Ще більш дивно, що цього не розуміє і один з лідерів його штабу Денис Боднарчук-Грита, адже досвіду роботи на виборах йому не позичати: у тому ж 2012 році разом із Сторожуком Денис теж працював на місцевих регіоналів. Навіть відкрито агітував за представника ПР у соцмережах і не тільки.

  Скрін із сайту Центральної виборчої комісії України

  І не просто працював, а офіційно був зареєстрований ЦВК, як довірена особа кандидата від Партії Регіонів по в.о.83 (м.Івано-Франківськ) Олександра Когута.

  До слова, Когут, на відміну від вищезгаданих осіб, залишився послідовним регіоналом і зараз активно агітує за «Опозиційний блок» Вілкула-Мураєва.

  Згодом Денис Боднарчук-Грита, як і Андрій Сторожук, перейшли на роботу до Олександра Шевченка в партію «УКРОП», яка була створена оточенням Коломойського у 2015 році. А тепер колишні поплічники регіоналів оперативно перемалювались у зелений колір слуг народу.

  Ось такі маємо «нові обличчя» за яким ховається примара Януковича.

  (Visited 1,221 times, 1 visits today)
 • 180x150