Зеленський збагатився на 13,5 млн грн: “сімейне гніздечко” продане дружині депутата від “Слуги народу”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Володимир Зеленський подав до Національного агентства з питань запобігання корупції повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у яких йдеться про отримання доходу від відчуження нерухомого майна.

  Загальна сума отриманого Зеленським доходу – 13 млн. 470 тис. гривень, повідомляє СТИК.

  Зокрема, 02.07.2020 року Кісєль Валентина Дмитрівна сплатила Зеленському за відчуження об’єкту нерухомого майна 12 114 000 грн. 

  ЗЕ-будинок

  Того ж дня, Валентина Дмитрівна, але уже з прізвищем Кисєль, виплатила Володимиру Зеленському ще 1 356 000 грн. за земельну ділянку.

  ЗЕ-земля

  Очевидно, в другому повідомленні до НАЗК зроблено помилку в прізвищі, адже покупцем є дружина народного депутата від “Слуги народу” Юрія Кісєля, уродженця Кривого Рогу і куратора партії на Дніпропетровщині.

  кісєль

  В повідомленнях не зазначено, що це саме за об’єкти нерухомості та де вони розташовані. Однак, з аналізу поданої президентом Зеленським щорічної декларації за минилуй рік однозначно можна стверджувати, що мова йде про “сімейне гніздечко” родини Зеленських в елітному котеджному містечку “Маєток Перлина Італії” у селі Іванковичі, що за 30 кілометрів від Києва.

  ЗЕ-майно

  Зеленські з 2008 року були власниками будинку площею 353 квадратні метри із земельною ділянкою 1200 квадратних метрів. На подвір’ї, огородженому туями, розташувався двоповерховий будинок, власна баня, велика тераса, накриття для автопарку, критий басейн та тренажерний зал. Саме містечко перебуває під цілодобовою охороною. на території розташовані садок і школа, ігрова зона, спортивний майданчик для дітей, автомийка та СТО, і власне озеро.

  будинок_Ізеленського1

  Що цікаво, в грудні минулого року журналісти проекту “СтопРеванш” оприлюднили інформацію про те, що у селах Рославичі та Іванковичі просто серед поля з’явилась асфальтована дорога із сучасним освітленням. Шосе збудували в рекордні строки одразу після обрання Зеленського президентом, як ще один заїзд до котеджного містечка.

  (Visited 354 times, 1 visits today)
 • 180x150