Зеленський “зламав” телефон гарячої лінії НАБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як ми раніше повідомляли, президент України Володимир Зеленський закликав українців взяти участь у масштабному флешмобі — спробувати жити по-іншому: не носити хабарі, не пиляти бюджет, доносити сміття до урн та повідомляти про корупцію у НАБУ.

  Відповідне відеозвернення глави держави було розміщено в соціальних мережах, передає СТИК.

  Після цього Громадська рада при НАБУ закликала Зеленського не поширювати дезінформацію, оскільки Національному антикорупційному бюро підслідна тільки певна категорія кримінальних правопорушень.

  Кількість звернень на гарячу лінію НАБУ після відеозвернення Зеленського зросла в рази. І, як і слід було очікувати, більшість цих звернень не стосувались справ, які може розслідувати Бюро. Більше того – частина додзвонювачів скаржилась на проблеми в сфері ЖКГ,  неналежного стану тротуарів, каналізаційної системи і т.п.

  Ймовірно, телефон гарячої лінії НАБУ, який оприлюднив Володимир Зеленський, виявився наскільки перевантажений, що у відомстві вирішили ввести іншу гарячу лінію.

  Відповідне звернення оприлюднили на сторінці Бюро в мережі Facebook.

  ☝️Якщо не дозвонились за номером ☎️0-800-503-200, спробуйте інший: 📞0-800-213-200. Це — багатоканальна «гаряча лінія». Наразі вона працює в тестовому режимі, тож просимо поставитися з розумінням, якщо часом траплятимуться негаразди в її роботі. Згодом все налагодимо 😊.

  ☝️Телефон — не єдина можливість повідомити НАБУ про корупцію. Скористайтесь 📧електронною формою на сайті НАБУ (https://bit.ly/2mBrMrN), яку можна заповнити будь-якої миті, 24/7.

  ☝️Заяву про корупційний злочин можна також надіслати до НАБУ і поштою📨, виклавши факти на папері, за адресою: 03035, м.Київ, вул. Василя Сурикова, 3.

  ☝️А ще — завітати до громадської приймальні НАБУ, яка знаходиться в місті Києві по вул. Василя Сурикова, 3.

  ❗️Всі повідомлення, незалежно від способу подачі, НАБУ зареєструє та надасть правову оцінку їхньому змісту. Якщо виявиться, що викладені факти не відносяться до компетенції НАБУ, заяву скерують до того органу, який, за законом, має опікуватися відповідною проблематикою.

  Читайте також про те, скільки у серпні заробили очільники НАБУ, ДБР та НАЗК

  (Visited 644 times, 1 visits today)
 • 180x150