Звідки у Юлії Тимошенко 100 мільйонів на рекламу “Нового курсу”?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Юлія Тимошенко всього за півроку витратила на рекламу передвиборчої програми “Новий курс” понад 100 мільйонів гривень.

  Такі дані оприлюднили в Комітеті виборців України, пише СТИК.

  Як ми бачимо, у порівнянні з першим кварталом кількість коштів, які витрачають політичні партії витрачають на свою діяльність — збільшуються у кілька разів”, – розповів голова КВУ Олексій Кошель.

  Звідки ж такі гроші в партії “Батьківщина”?

  За півроку 336 фізичних осіб переказали партії 70 мільйонів гривень. При цьому благодійники заздалегідь потурбувались, щоб внесок був менше 150 тисяч гривень і не підлягав моніторингу фіскальних служб, зазначають журналісти телеканалу Прямий.

  Ця схема пожертв для “Батьківщини” не нова: аналітики кажуть, схожу схему політична сила застосовувала і до виборів у 2014 року. Напевно, спонсори просто не чули, що Юлія Володимирівна давно вирішила відмовитись від подібної ганебної практики.

  Якщо є зайві гроші для такої реклами — я думаю, що було би абсолютно правильно спрямувати це на рахунок Міністерства оборони і краще купити пару БТРів або танків. Я пропоную всім, хто буде балотуватися – і я почну з себе – відмовитися від цієї зомбуючої, пустої, нікчемної реклами, яка розташована завжди на всіх виборах по біг-бордам, стовпам, по підворіттям, на каналах телебачення”, – заявляла Тимошенко у 2014 році.

  Заклики лідерки “Батьківщини” так і залишилися гучними словами — замість підтримки української армії, Тимошенко використовує пенсіонерів для своїх брудних оборудок для легалізації грошей на виборчі кампанії.

  У 2016 — на початку 2017 року рух “Чесно” з’ясував, що десятки пенсіонерів, учителів і навіть безробітних переказували переказували гроші на рахунок “Батьківщини” навіть не підозрюючи про це. Використовуючи персональні дані без дозволю громадян партія залучила 7,5 мільйонів гривень.

  Здавалося б, державне фінансування партій мало б вирішити подібні проблеми: два роки діє закон і жодна з політичних сил, що нині сидять у парламенті, не відмовилась від цих коштів. А “Батьківщина” ще й з бюджету отримала 70 мільйонів гривень.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150