Найкращий день в році – промо-відео проекту “День Вуличної Музики – 2017”

Опубліковано:

20 травня 2017 у Івано-Франківську, а також у багатьох інших містах України вчетверте відбудеться День Вуличної Музики. Традиційно у третю суботу травня на вулиці своїх міст виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які грають і співають свою музику. Свято триватиме з 10:00 до 23:00.

День Вуличної Музики (Street Music Day) – це масштабний міжнародний волотерський проект, який вже вчетверте проходитиме в Україні. Це веселе й добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas].

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що! У Дні Вуличної Музики може прийняти участь кожен, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали й аматори, зірки й початківці – кожен, хто вміє грати на інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником. При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

20 травня 2017 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи День Вуличної музики охопить також і вулиці Києва, Білої Церкви, Луцька та Кривого Рога, Переяслава-Хмельницького, Запоріжжя, Чернівців, Тернополя, Одеси, Львова, Ужгорода, Деражні, Дніпропетровська та інших міст України. З кожним днем до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста.

Команда “День Вуличної Музики Івано-Франківськ” запрошує до участі у святі музики 20 травня 2017: – музикантів (професіоналів та аматорів); – танцюристів; – волонтерів; – майстрів handmade; – кулінарів; – власників точок вуличної їжі; – власників закладів громадського харчування; – партнерів та меценатів.

Виробництво: продакшн студія Sugar Miller, facebook.com/Sugar-Miller-1430337313707677

Музиканте, реєструйся тут: https://drive.google.com/open?id=1Akm…

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана