5-річний Адріан Поп із Калуша виконав пісню «Воины света»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адріан Поп почав співати мало не із пелюшок разом із братом Сашком. Їм по 5 рочків. Його мама Христина — випускниця Калуської гімназії. Ще тоді часто виконувала пісні на шкільних святах. Тато Адріана — Анатолій Поп, грає на гітарі. Навчили любити спів і своїх дітей.

  — Співати почали з трьох рочків. З того часу, як говорити навчилися. Співаємо все, абсолютно всю музику, ну і музика вдома завжди і різна, — розповіла «Вікнам» мама хлопчика Христина Красуцька.

  «Воины света» — це не зовсім дитяча пісня. Однак, 5-річний Адріан Поп вивчив її майже повністю. Для офіційного відеоролика до цієї пісні було використано відео із Євромайдану 2014. Тому багато хто вважає, що воїни світла — це воїни з режимом Януковича. І зрозуміло, ті, які загинули.

  — Просто він слухав, як тато підбирає акорди на гітарі і сам почав підспівувати. А воно якось збіглося з Майданом і тому, мабуть, мало такий резонанс в Youtube, — розповіда Христина Красуцька. — Був ще один кліп перед цим, він за тиждень набрав 200 000 переглядів. Але його видалили з невідомих нам причин.

  Адріан вивчив також пісню «Ляпіса Трубецького» «Грай». Він її співає на білоруській мові.
  — Навіть ми не можемо до пуття виговорити слів, — зізнається мама. — А у нього дуже пам’ять хороша.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150