Альтернативна фан-зона у Івано-Франківську діятиме до кінця «Євро-2012»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  вано-Франківськ все-таки отримав свою фан-зону. Щоправда, неофіційну. Ще до початку Євро-2012 було затверджено місце, яке могло б вмістити до 5 тисяч місцевих фанів. Схожими обіцяли облаштовувати 12 вітчизняних міст, які не приймають матчі. Та в останній момент столицю Прикарпаття з невідомих причин оминули.

  Краще пізно ніж ніколи — вирішили у Івано-Франківську. Власними силами створити особливе місце для гуртування прикарпатських вболівальників вирішили чи не найпалкіші із них.

  Атмосфера футбольного свята Івано-Франківськ донедавна не зачіпала. Особливого ажіотажу у закладах масового харчування не спостерігалось, хоча вони підготувались належно. Досі івано-франківці спостерігали за пристрастями чемпіонату здебільшого вдома.

  Картина змінилася разом з першою перемогою збірної України. Її другий, не надто вдалий двобій із французами, мешканці Прикарпаття переглядали на величезному екрані, встановленому посеред міста спеціально з такої нагоди.

  Центр уваги альтернативної фан-зони — світлодіодний екран розміром 4 на 3 метри – встановили фахівці з Тернополя. Він прикрашатиме івано-франківське середмістя аж до завершення усіх футбольних баталій чемпіонату Європи. Організатори фан-зони планують проводити тут також різноманітні акції та розіграші призів. 

  24 канал

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150