Івано-Франківськ: 80% з усіх діючих ліфтів не працювали

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До такого кардинального кроку вдалися працівники Івано-Франківськ ліфту.

  Які через борги із зарплат просто не вийшли на роботу.

  Невиплати чималі – перед працівниками заборгували близько трьохсот тисяч гривень. Люди без грошей живуть не перший місяць. На підприємстві нерідко працюють цілими сім`ями. Тож не те, що на оздоровлення, на їжу не вистачає – бідкаються працівники підприємств.

  “На їжу нема, а у нас сім’я, діти”, – каже працівниця КП "Івано-Франківськліфт" Ольга Лило.

  “Івано-Франківськліфт” – збиткове, виживають за рахунок дотацій – кажуть у підприємстві. Тож борги із зарплати проблема не нова. Аби змінити ситуацію вже неодноразово піднімали питання про підвищення тарифів. Крім того кажуть керівники підприємства – 420 тисяч гривень їм боргують жеки, а дотацій від міськвиконкому наразі не має.

  “Тарифи не було піднято, а міська рада не виділила дотацій в зв’язку з не підняттям для покриття різниці витрат для обслуговування ліфтів”, – каже директор КП" Івано-Франківськліфт" Мирослав Федорин.

  Найбільше постраждали, як завжди мешканці. Серед яких і ті, хто справно оплачують всі комунпослуги. Жителі багатоповерхівок сьогодні обривали телефони “Івано-Франківськліфту” та намагалися пристосуватися до піших підйомів.

  “Проблемно, ми вже старі люди. Тільки приїхали з городу. Ліфт виключили, ноги болять”, – каже мешканка міста Неля Савчук.

  “Я вже третій раз йду то на шостий поверх, то на дев’ятий поверх з таким сумками. Дуже важко”, – каже мешканка міста Любомира Самега.

  У мерії заспокоюють ліфти працюватимуть, кошти перерахують, принаймні частково. Однак вирішити дану проблему повністю наразі не вдасться.

  “100 тисяч знайдемо. Але воно так, поправляємо, покращується, потім знову за місяць-два нарощується борг”, – каже заступник міського голови Івано-Франківська Микола Саєвич.

  За ситуацію, що склалася у мерії не знімають відповідальності із директора “Івано-Франківськліфту”. Тому, як вихід – бачать заміну очільника підприємства. 

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150