Івано-Франківський аеропорт реконструюватимуть португальці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Обласна влада взялася за реалазацію двох найважливіших проетів, які допоможуть залучити в область чимало інвестицій. Йдеться про реконструкцію Івано-Франківського міжнародного аеропорту та будівництво нової автомобільної траси.

  У планах чиновників будівництво та реконструкція вантажного та пасажирського терміналів. А ще прокладання нової злітної смуги у 3,2 кілометри. Це, кажуть фахівці, дозволить приймати вантажні літаки вагою понад 500 тонн. Не менш важливим проектом є будівництво автомобільної дороги до державного кордону України з Румунією.

  Цими проектами неабияк зацікавилась будівельна Португальська компанія «Загопе». Яка ось вже 60 років спеціалізується на будівництві автошляхів, мостів, тунелів та аеропортів. Нині її фахівці знайомляться з обраними роботами. Після цього обіцяють допомогти у залученні фінансів. Адже згідно проектної документації транспортні маршрути з Прикарпаття до Румунії та Балкан обійдуться у три мільйони євро. А от злітна смуга і вантажний термінал для аеропорту у 106 млн. євро.

  Після відвідин Прикарпаття португальські фахівці планують підписати меморандум про співпрацю. І вже рішуче налаштовані реалізувати будівельні проекти до наступних президентських виборів. 

  24 канал

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150