На День народження Івано-Франківська спекли 90-кілограмовий торт

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Без зайвих урочистостей, але традиційно гамірно Івано-Франківськ відсвятував свою 352-річницю. Через ситуацію в країні цього року не запрошували на День міста офіційних делегацій міст-побратимів. Натомість провели спільний молебінь за єдність України, відзначили лауреатів міської Франкової премії та пригощали святковим 90-кілограмовим тортом. Його місцеві кондитери спекли спеціально до цього дня.

  Усі концертні заходи до Дня міста напереедодні були скасовані. Відтак іванофранківців на площі перед Ратушею не густо.

  Обабіч Ратуші величезні казани із карпатськими наїдками. Тут пропонували скуштувати “Смак українських Карпат”. Готували гуцульський борщ, кулешу та узвар із гірських ягід. Казани також не прості, у них для євроактивістів на Майдані їжу готували.

   
  Спробувати запечених свинських вушок припрошує коломиянин Микола Стовпюк. Каже, свіжина домашня, а такий делікатес не лише у прикарпатців особливою шаною користується.
  Між тим, на сусідній площі Шептицького наче у вулику. Тут ярмаркували. Поруч з національними смаколиками – барвисте шиття. Далі декоративний гончарний посуд та вироби з дерева. Тут також ятки із китайським ширпотребом. Щоправда, жоден крам без уваги не залишився. Святкував Івано-Франківськ три дні поспіль.

  Вежа

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150