На палаюче звалище на Прикарпатті продовжують скидати сміття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Прикарпатті у місті Надвірна більше тижня горять три гектари сміттєзвалища, повідомляє ТСН.

  Місцеві селяни весь цей час потерпають від жахливого смороду. Утім, загасити сміття не можуть і досі. Люди скаржаться також на алергію в дітей через небезпечний дим.

  За словами очевидців, на сміттєзвалищі кілька епіцентрів пожежі. Щоправда, на часі тут вже тільки тліє, а ще недавно була велика пожежа.

  У Надвірнянській міській раді нарікають, що загасити вогонь повністю дуже важко – насамперед тому, що сміття горить глибоко внизу. Ще одна причина – єдина техніка, яка є на звалищі, старий бульдозер, постійно ламається. А місцеві підприємства техніку позичають не надового.

  Секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський налаштований досить песимістично: "Вдень гаситься водою, рівняється бульдозером. А вночі вітер… Не по-новій, менше. Але…".

  Наразі є декілька версії, хто підпалює сміттєзвалище. За однією з них – поблизу місцеві селяни палять суху траву, і вогонь міг перекинутися на сміття. За іншою – винуватцями пожежі стали люди, які пробираються на звалище і перебирають сміття. Хтось міг кинути недопалок чи не загасити багаття. Також нарікають на робітників.

  Коли вдасться загасити пожежу на Надвірнянському полігоні, невідомо. Але сміття сюди звозять і тепер, бо це звалище єдине на два великих райони – Надвірнянський та всю туристичну Яремчанщину. 

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150