На прес-конференції підбили підсумки ЗНО на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цікаві факти ЗНО та призи для переможців акцій пробного тестування. Такою була чергова прес-конференція керівника івано-франківського регіонального центру оцінювання якості знань.

   Цьогорічна кампанія успішно завершилася. Участь у тестуваннях взяло понад 93 тисяч абітурієнтів. За попередніми даними більше 30 учасників ЗНО-2012 отримали найвищі 200 балів.

  За цими показником, за прогнозами Богдана Томенчука, Прикарпаття входить у вісімку кращих територій. Цього року окрім родзинки з металошукачами, в області була унікальна спроба фальсифікації результату ЗНО

  Традиційне вручення призів переможцям акцій для учасників пробного тестування ще раз довело про потрібність цієї справи. Також під час прес-конференції розіграли приз у номінації «нетбук собі і другові».

  Тут перемогу здобула абітурієнтка з Городенківської гімназії. І вперше цього року комп’ютерною технікою вирішили потішити одного з учасників, котрий набрав 200 балів. В результаті розиграшу «фартовим» двохсотбальником стала абітурєнтка з коломийської гімназії.

  24 канал 

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150