На Прикарпатті стартує акція для мандрівників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Зустрічати гостей готуються прикарпатці. За туристичні рекорди тут даруватимуть додаткові враження, та навіть вікенд на 2-х.

  Позитивні емоції від місцевих принад і гостинності повинні збільшити кількість відвідувачів Івано-Франківщини, впевнені в області.

  «Найголовніший – це буде безкоштовний відпочинок на Івано-Франківщині на 2-х осіб протягом вікенду, і ми поки не можемо розкрити секрети, де це буде, але однозначно, це буде хороший відпочинок з хорошими умовами: і проживання, і харчування. І я так підозрюю, що таких пропозицій відпочинкових буде кілька», – розповідає начальник управління туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Наталія Гасюк.

  Рекорд-акція почалася з першим днем весни. Гість має відвідати 15 цікавих місць і за це отримати приз. Аби позмагатися за дарунок, туристи беруть у руки фотоапарат і заходять в Інтернет-ресурс, де викладено перелік рекомендованих до огляду об’єктів. Серед найгарніших місцевих пам’яток – коломийський музей «Писанка». Подивитись на 3 тисячі писанок, жодна з яких не повторюється, приїжджають з усього світу.

  Оксана Кваснишин, «ФАКТИ», ICTV

  Гості Івано-Франківщини підтримали таку акцію. Кажуть, добре було б, якби вся Україна перехопила туристичну естафету.

  Мандрівку можна почати із центру Івано-Франківська. Лише тут єдина в Україні світська споруда з позолоченим куполом і пам’ятник Міцкевичу, в якому обличчя виліплено з посмертної маски поета. Важливо і те, що перелік історичних об’єктів поповнюється. Остання новинка – найбільший тризуб, який видно навіть із космосу 

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150